Bílá kočka

15. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (8.4 2013 – 14.4.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.
« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Jeli jsme s Ivanou k zubařovi. Myslím, že fotka a Ivanin výraz toho řekne spoustu za mě. Dneska bylo po dlouhé době hezky, šel jsem do knihovny a na chvilku si sednout do parku.

Ivana u zubaře Ivana vyplňuje dotazník Bimbo

Úterý

Vypadá to, že jaro je konečně tady. Na Svoboďáku a na více místech po Brně jsou první den otevřeny zahrádky. Mimozemská stavba na nádru je skoro hotova. Prý se má v Brně příští rok stavět další podobná stavba, ale ve tvaru housenky (zdroj)… tak jsem zvědavej. Zelňák už se taky začíná zelenat :).

Dneska jsme zase byli v knihovně a pak zašli posedět na Petrov. Luxusní počasí vytáhlo lidi na lavičky a bylo to fajn :). Už jsou tady ty chvíle pro sezení na dekách, pivka na zahrádkách a tak dál :D.

Stavba na brněnském nádraží „Zelňák“ na jaře, Brno Na Petrově na lavičce

Středa

Dneska jsme jeli se Staffym do města vyřídit pár věcí do banky a na chvilku se projít. Na Svoboďáku jsme dali zmrzku a když jsme se vraceli do auta, tak nás překvapila přeháňka :D.

Občas mám chuť fotit i doma, ale Bimbo má jinej názor – viz fotky :D. Okno po dešti na mě aspoň necení zuby… a uznejte, kouká se na to líp :).

Večer jsem dělal zase ty luxusní hambáče, recept najdete v 13. týdeníčku.

Bimbo se nerad fotí Bimbo zíve Staffy ve městě Městská policie v akci Schovka před deštěm Okno plné kapek

Čtvrtek

Počasí bylo nádherné, tak jsme vyrazili se Staffym a Ivanou na procházku na Hády. Měl jsem trochu času vyzkoušet pár jarních fotek. Tak myslím, že na začátky to celkem ujde. Všechno začíná pučet a na všechny leze jaro. Fajn odpoledne 🙂

Fotky jara Poupě Beruška na mechu

Pátek

Už minulý týden jsme plánovali, že zajedeme k Ivaně na návštěvu a uvaříme si něco dobrýho, jako to občas děláváme. No a dneska byl ten den. Nakoupili jsme masíčko na gulášek a jeli vařit. To štěnisko labradora jsme potkali před Kauflandem, jmenuje se Half a je skvělej, co říkáte?

Večer jsme se šli projít se Staffym, občíhli místní kočky a jeli domů :D.

Štěně labradora, Half Vepřové masíčko na guláš Ivana vaří gulášek Klára vaří gulášek Vepřový guláš s cibulkou Společná fotka na obědě Staffy a Klára v Maloměřicích Bílá kočka

Sobota

Dneska jsem vstal poměrně brzo a sám vyšel na celodenní výlet. Šel jsem přes Hádecký les do Bílovic, odtud do Babic, pak Kanic, Řícmanic a zpátky zase přes Hády. Celkem náročná cesta, hlavně když jsem šel pro keš rovnou za šipkou :D. Občas mě přepadl déšť, občas jsem se potil na slunku, ale celkově to byl moc fajn den. Ušel jsem asi 35 km a před západem slunka jsem se vracel domů. Občas jsem něco vyfotil i natočil, tak se na to mrkněte ;).

Chtěl jsem z této cesty mít i nějakou památku, takže to zajistila samospoušť :).

Forest u Skrýše Lišky Bystroušky Forest u výhledu na Bílovice nad Svitavou Lesní cesta V mechu Forest na Hádech Posel jara Slunéčko U studánky Pro Silva

Neděle

Sluníčko za okny nás vytáhlo na „piknik“ do Lužánek. Staffy se osvěžil v jezírku a proběhal na louce. Dokonce s náma šla Sisi s čivavákem Matesem. Jenže být v klidu na dece se dvěma psy se moc nedá, takže jsme chvilku stáli, chvilku seděli, nebo si hráli se psama. Každopádně příště musíme vzít talíř, nebo pétanque a bude to paráda.

Čivava Mates Klára v Lužánkách Ivana si hraje se Staffym Holky v parku Čumáci dva Stafford ve skoku :)

Všem pravidelným čtenářům Týdeníčku bych chtěl poděkovat za věrnost, každý lajk mi dělá radost :). Pokud se vám i 15. týdeníček líbil, tlačítka na sdílení nejsou daleko ;). Díky!

Že mi dáte lajk? 😉
16. týdeníček – velké věci z mého týdne
14. týdeníček – velké věci z mého týdne