14. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (1.4. 2013 – 7.4.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.
« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Udělali jsme si s Klárou menší procházku na Hády. Původně to měl být pokus najít kešku BF způsobem, to se ale nepovedlo. Alespoň jsme udělali pár fotek.

Forest a Klára Klára Hovor Forest Stará továrna

Úterý

Po práci jsem měl potřebu odejít od počítače někam ven. Vydal jsem se na procházku k lomu pro multi kešku Nadlomní. Byla celkem zima a foukalo, ale krabičku jsem našel :). Od lomu jsem pokračoval do Hádeckých lesů a přes vysílač se vracel domů.

Obsah kešky Já s keškou Lampa

Středa

Na oběd jsem šel do restaurace Sunset v IBC. Měli jsme jednání s firmou a hlavně si dali luxusní steaky v rámci Steakových dnů v Sunset Restaurant. Já si dal luxusní filet z vysokého roštěnce křehčený v konfitovaném česneku a saturejce plus příloha – plněná tortilla parmazánem a pestem ze sušených rajčat. Steak opravdu luxusní záležitost, doporučuju všem.

Odpoledne jsem měl první rozhovor v rámci chystané rubriky Brněnské postavičky – s „Krakonošem“. Článek s fotkami se zde objeví zanedlouho.

Autorkou fotografií z restaurace je fotografka Lucie Pařízková. Všechny fotky jsou na Facebooku – mrkněte ;).

Filet z vysokého roštěnce Freerent v Sunsetu Šéfkuchař Sunset Restaurant

Čtvrtek

Dneska jen pivko. Světlý a pak tmavý… Nic víc.

Tmavé Svijany

Pátek

Chtěli jsme odpoledne vyvenčit Staffyho, ale zapomněli jsme si klíče :D. Takže jsme se vydali pro pár kešek do Černých Polí. Celý den pršelo.

Logbook Potkali jsme kočku Kapky na okně

Sobota

Dneska jsem se konečně dostal k zápisu posledních 2 měsíců do deníku. Za takovou dobu se toho stalo fakt hodně, takže jsem popsal asi 7 listů. Končí to Sunsetem :). Večer jsem si šel po dlouhé době zaběhat. Vzal jsem to do Maloměřic a rovnou tam vyvenčil Staffyho :).

Moleskine deník Moleskine deník

Neděle

Jeli jsme s Ivanou nakoupit truhlíky pro tůje :D. No a pak jsme si udělali příjemné odpoledne s vařením.

Ivana řídí Luxusní řízky Řízek s bramborovou kaší Nedělní oběd Ivana, Staffy a já Staffy

Že mi dáte lajk? 😉
15. týdeníček – velké věci z mého týdne
13. týdeníček – velké věci z mého týdne