S mým tátou

8. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (17.2. 2014 – 23.2. 2014). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná chvilka ze života stojí za zmínku.
« Zobrazit všechny týdeníčky »

Citát týdne:

Problémy neexistují, existují jen různé situace.

Pondělí

Líbí se mi věta, kterou řekla Kateřina Neumannová při zahajování Olympiády: „medaile Vám zůstane navždy“. A to neplatí jen pro sportovce 😉 .

Úterý

Na dnešní hokej jsem se fakt těšil. Kdo prohraje, pojede domů. Buď my, nebo bratři Slováci. Jako správnej fanoušek jsem si otevřel škopek, sedl do křesla a napjatě sledoval. To byl teprve pořádnej hokej a skvělá podívaná. Dali jsme jim klepec 5:3, ale drápky nám ke konci ukázali 🙂 .

Hokej v televizi Hokej v televizi Když Forest fandí reprezentaci

Reakce slovenského trenéra Vladimíra Vůjtka je celkem výstižná. Ani dabing nepotřebuje 😀 .

Vladimír Vůjtek GIF reakce

Středa

Z práce jsem přišel zase potmě. Ale brzo se to už začne otáčet. Sluníčko mi chybí. Aspoň, že to mám do práce kousek, můžu si maximálně užít každou volnou chvilku.

Cesta u řeky Na silnici

Čtvrtek

S tátou jsem nebyl na pívě ani nepamatuju. Nebo počkat, vlastně pamatuju. Bylo to minulej rok 19. týden ve čtvrtek 19.5.

Dneska jsme to napravili a šli pokecat na pivko do Corridy v Bystrci. Zavzpomínali jsme na dobrý časy v Sobulách, probrali práci, nové bydlení, rodinu a spoustu dalších věcí. Jsem rád, že jsem ty časy, kdy jsme se vídali s tátou častěji, nepromarnil a máme na co vzpomínat 🙂 .

Díky tati!

S mým tátou

Před 14 dny jsem při cestě domů vyfotil vilu Tugendhat, ale fotka se mi vůbec nelíbí a slíbil jsem si, že se vrátím a přefotím ji. Tak tady je ta lepší verze.

Vila Tugendhat v noci

Pátek

V 18 hod jsem měl schůzku s Luckou u Kachny v pivnici. Lucka chce udělat komplet realizaci propagačních letáčků pro Depilace Lucie a web, který jsem jí dělal. Nechci tady dělat žádnou reklamu, ale kdybyste měli zájem o přírodní epilaci cukrovou pastou, zkuste Lucku a příště nepůjdete k nikomu jinýmu 😀 . Ceny má víc než přátelský a přijede klidě až za vámi domů. Takže s eskort epilací Lucie vám už knírek neporoste! 😀 .

Později se k nám přidal Beny s Káťou a pak nás překvapil i Jarek. Ale žádná velká akce dneska, byl jsem celkem unavenej a poměrně brzo jsme šli pěšky domů.

Sobota

Okénko do společnosti:

Ukrajinské nepokoje pokračují, ale prezident Ukrajiny Janukovyč ustoupil nátlaku a souhlasil s předčasnými volbami. Stále umírají lidé.

Odpoledne přijeli na návštěvu Beny s Káťou a dovezli nám spoustu věciček a vybavení do bytu (děkujeme!). S Benym jsme probrali jeho novej eshop Sežeň dárek, mrkněte na ty věcičky. Mě nejvíc zaujalo to víno 😀 .

Společná fotka s návštěvou

Bimbo mě stále miluje 😀 .

Bimbo

Beny mě zavezl do Bástru, páč tady musím vyřešit dva weby. Milanův a Mirkův. Ve frontě mám teď další tři weby, takže se určitě nudit nebudu 🙂 . Po pracovních záležitostech jsme zašli na Poštu. Došla i Pavla a nakonec to byl poměrně pěknej večer 😀 . Pivka, panáky, šipky a fotbálky. Trošku unavenej (asi z té práce) jsem dojel ve 3 domů.

Účtenka z Pošty

Neděle

Kdyby venku nebylo tak hezky, ani bych možná po včerejšku nevylezl z postele 😀 . Je snad nejhezčí počasí za tento rok. V poledne přijela mamka a dovezla nějaký věci do bytu. Byla tady taky poprvé.

Naše zahrada Bimbo s něčím na hlavě :D Já s mámou

Nedávno jsme se taky dozvěděli, že bazén vedle naší zahrady patří k našemu baráku, takže jej můžeme taky využívat. Paráda, takže v létě si přivstanu a budu před prací chodit plavat! 🙂 .

Moc teplo!

Odpoledne jsem sledoval finále hokeje – Švédsko:Kanada. Kanada vyhrála s přehledem 3:0 a obhájila si vítězství z Vancouveru.

Že mi dáte lajk? 😉
9. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne
7. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne