Výhra z KanJam turnaje

20. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (12.5. 2014 – 18.5. 2014). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.

« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Navštívil jsem Kláru v Limotéce a rychle utíkal k Lloydům za klukama Jarkem a Bennym probrat projekt a vybrat logo, na kterým jsem makal. Pak jsme jeli do Ikei podívat se na nějaký stoly a věci do kanceláře. Když nevadí nějakej ten škrábanec, dají se tam sehnat věci za zlomek ceny. Mrkejte na tu láhev, kterou mají v Limotéce 😀 .
Go home Coca-Cola you're drunk

Úterý

Poslední dobou je počasí nepředvídatelný. Ráno svítí slunko, ale je 8 °C, odpoledne chvilku prší, chvilku svítí… Dneska bylo pěkně hnusně. Ještě, že mám novej nepromokavej kabát od Martina. Ica něco řešil v IBC, na otočku jsem za ním skočil pro love a pak domů na křenovku s uzeným 🙂 . Kláře se prý nepovedla, jako minule, ale mně chutnala 😉 . Fotografie z okna Fotografie z okna Večer se celým bytem vanula vůně štrůdlu 🙂

Středa

Ségra se dostala na střední. Jak na Merhautku, tak Grohovu. Vybrala si Grohovu, chce být záchranářka.  To je mazec, jak to letí, Za měsíc bude vycházet základku a život nabere trošku jiný obrátky. Klára pekla pizza šneky.
Klářiny pizza šneky Klářiny pizza šneky Klářiny pizza šneky

Čtvrtek

Už je zase čtvrtek. Proč to tak šíleně letí? Ještě před chvílí byl víkend. Takhle přece nemůže utéct celý život! Mám s tím trošku problém a budu s tím muset něco udělat. To je moje asi největší trápení za poslední dobu. Klára taky chodí do práce od 9 do 9.

Pátek

Jeli jsme do Bástru za mamkou a ségrou vyřešit nějaký rodinný záležitosti. Ségra už snad půl roku bydlí u Pavla v Židlochovicích, ale chtěla by se vrátit zpátky za mámou. U Pavla to nakonec není lepší, než u mámy, jak si původně myslela. Problém je v tom, že si to neumí vyříkat a každá si chce udržet svoji hrdost nebo já nevím. Dneska jsem si se ségrou promluvil a už se to snad vyřeší.Mimochodem, ségra už má občanku! Takže zodpovědnost jo, ségra?! 😀
Deniska už má občanku
Byli jsme se s Rozárkou projít do Údolka. Mamka říkala, že Rozárka nechce venku chodit, natož běhat, ale s náma to byla jiná 😀 . Trošku mi připomíná Idefixe z Asterix a Obelix 😀 .
Rozárka je štěně jorkšíra
Měl jsem s sebou i analog. A celkem pěkně to vyšlo. Fotky Denisky

Sobota

Od desáté hodiny jsem hrál v Lužánkách turnaj v KanJamuv rámci Frisbee festivalu, kde se ukázalo přes 7 sportů s diskem. S parťákem Matym jsme nakonec vybojovali 3. místo. Vyhráli jsme pivo a klobásu! Výhra z KanJam turnaje Prohráli jsme jen dvakrát. Celkově jsem hrál KanJam tak 10x a překvapilo mě, že si mě Maty vůbec vybral 😀 . Moc jsem si to užil, byla sranda. V závěru jsme si zahráli i komentovaný exhibiční zápas proti vítězům – Kostkám. Bohužel mám foťák pořád v servisu, proto je kvalita fotek, taková, jaká je. Ale na mobil jsem si vyfotil tohoto kámoše: Holub je kamarád Večer proběhlo slavnostně první koupánu Vobludy v novém bytě. Vtipná to událost 😀 . Bimbovi se to moc nelíbilo, ale musel držet. Hned se utíkal vyválet. Koupání pejska ve vaně Koupání pejska ve vaně Koupání pejska ve vaně Koupání pejska ve vaně Koupání pejska ve vaně

A já taky 😀 .

Leháro u televizea
Potom se s náma Bimbo nebavil. Seděl pod stolem jako člověk.
Uražený pes pod stolem

Neděle

Jel jsem babičce pomoct seskládat tu skříň, kterou jsme před 14ti dny rozdělávali kvůli malování a rekonstrukci obýváku. Rekonstrukce obýváku u babičky Rekonstrukce obýváku u babičky Rekonstrukce obýváku u babičky
O půl 4 přijel Ica novým autem a jeli jsme na pobočku. Trošku chill – káva, pivko a vymýšleli jsme logo firmy. Přijel Jumbo a dokonce jsme se na logu shodli, už zbývá jen vybrat jednu ze tří verzí.
Chill Logo na míru
No a po práci jsem se šel domů napapat (Klára vařila 😉 ) a koukat s Bimbem na hokej. Vydřeně jsme porazili Norsko 1:0. Jinak jsme celkem normální. Nebo nejsme? 😀 .
Já s Bimbem

Že mi dáte lajk? 😉
21. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne
19. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne