Já, Pavla, Mirek, ségra a Anička na Majálesu 2014 v Brně

19. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (5.5. 2014 – 11.5. 2014). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.

« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Čas šíleně rychle letí. Tento způsob života mi moc nevyhovuje. Většinu času jsem v práci, odpoledne přijdu unavenej domů, dělám na webech, sem tam nějaká schůzka, na svoje projekty (focení, eshopy atp.) mám minimum času, do toho bych měl stíhat nějaký ty domácí práce a celkově to všechno někam posouvat. Ono se to posouvá, ale na můj vkus pomalu.

Už to není tak divoký, jako dřív. Teda aspoň ne přes pracovní týden. Celkem obstojně to všechno kompenzuju o víkendu. Z víkendů čerpám sílu v týdnu.

Úterý

Po šesti letech od operace nohy jsem šel dneska na kontrolu k doktorovi Poulovi. Poslal mě na rentgen ať se podíváme, jak noha srostla a léčila se. Prý jsem si dal s kontrolou na čas. Je to výbornej a vtipnej doktor mimochodem.

Odpoledne jsem byl s Icou a Gramem mrknout na budoucí kancelář v Francouzské. Vypadá to dost dobře. Pomalu musím začít makat na grafice pro bannery a tak dále. Mám z Mirka radost.

Budoucí pobočka na Francouzské Mirek na pobočce

S Icou jsme zajeli Mgrill a pak s Klárou domů. Martin poslal po Kláře nějaký oblečení na vyzkoušení, takže mám pár nových kousků 🙂 . I Klára si tu mikinu musela vyzkoušet 😀 .

Fotka fotky Kláry v mikině

Středa

Popravdě jsem si do dneška nebyl jistý, zda se podívám na letošní Majáles. Nakonec všechno klaplo a jsem moc rád, že jsem šel! Ségra měla už asi měsíc dopředu lístky a za tu cenu (přes 500,-) by byla škoda nejít. I když počasí tomu už od rána nepřálo – hustě pršelo a byla zima. V práci jsem skončil až v 17 hod a před výstaviště se dostal v 18:30. Ségra tady byla s Aničkou už od druhé hodiny a byla pěkně zmoklá 😀 . Jak jsem přišel, už nepršelo, takže paráda. Ani jsem se nemusel tahat s tím pončem, který jsem měl za pasem 😀 .

Z celkové atmosféry jsem byl nadšenej. Spousta stagí, piva a veselých lidí. Jako na správným letním fesťáku. Jako první kapelu jsem si poslechl Wohnout. A byli skvělí, lidé tancovali.

Brněnský Majáles 2014 Wohnout Brněnský Majáles 2014 Iné Kafe

Potom jsme se vydali k dalšímu stanovišti, kde se chystali Iné Kafe. Koncertovali snad hodinu a půl a užil jsem si to maximálně.

Asi hodinu jsme se naháněli s Icou. V areálu byl problém se signálem, asi se všichni hledali, stejně jako my a síť byla přetížená. Nakonec jsme se našli a společně zašli na finále Inéček. Atmosféra byla úžasná.

Brněnský Majáles 2014 Iné Kafe Brněnský Majáles 2014 Iné Kafe

Naše cesty mezi pódii jsme pravidelně prokládali pivkama, který tady točili do kelímku na vratnou zálohu. V celém areálu se neplatilo hotově, ale čipem, který měl každý na ruce. A fungovalo to skvěle. Akorát holky za barem nedostávaly dýška 😀 . Pro ségru s Aničkou přijela v 23 hod mamka.

Já, Pavla, Mirek, ségra a Anička na Majálesu 2014 v Brně

Asi největší show i nejvíc lidí přišlo na Chinaski. Původně jsem je ani neměl v plánu, ale potkali jsme Kláru Laslovou a Verču, který to žraly. Tak jsme si společně zazpívali 😀 . A měli i ohňostroj!

Po půlnoci jsme se ocitli uvnitř jednoho z pavilonů a poslechli si Mig 21. Už jsme byli unavení, ale pár panáků jsme ještě  zvládli.

Moc si nevzpomínám, jak jsem se dostal domů. Ale vím, že jsem šel pěšky po Celju (proboha, proč?) a nějaká  kurva se mi nabízela za 200,-. Asi jsem ji slušně odmítl a ve 3 ráno se dostal domů 😀 . To je jediná věc, která mi utkvěla v hlavě při cestě z výstaviště domů. Fajn večer.

Občas jsem něco natočil na mobil, tak jsem to v rychlosti hodil do jednoho videa. Tak takový to tam bylo 🙂 . Nejlepší hlášky: „Hej, víš koho jsem potkal, potkal jsem Kolářa ty vole, Špekyho (2:10), „ Já chcu mít dlouhý vlasy“ (3:00) 😀 😀 .

Čtvrtek

Měl jsem trošku kocovinku, ale odpoledne už jsem byl na nohách a šel za Icou na pobočku, kterou dávají do kupy. Mirkův taťka zrovna maloval. Mimochodem, kdybyste potřeboval někdo kvalitně vymalovat, Mirův taťka je jednička. Dejte vědět.

Malíř Kučera při práci

Pátek

Celej týden jsem plánoval, jak o víkendu pojedeme na Oslavku do srubu. Ráno ale dost pršelo, tak jsme zůstali doma. Nakonec se vyjasnilo a bylo krásně celej den 🙁 . To jsme nevychytali, ale co už. Raději jsme vsadili na jistotu, než trčet v dešti někde v divočině. Takže sbalený batohy zase vybalit.

Batohy sbalené na výlet

Sobota

Ségra za námi přijela do Lužánek. Koupili jsme si Kofolu do kelímku a šli házet talířem, abych trošku symbolicky potrénoval na turnaj v Kanjamu. Nechali jsme se od ségry vyfotit a vylezla z toho celkem pěkná fotka 🙂 . Už visí na zdi, díky ségra, ta se fakt povedla!

Fotka v rámečku na zdi

Deniska byla poprvé na Schodové. Konečně jsem tady odlovil kešku, kolek které chodím už pomalu dva roky.

Na Schodové v Brně u Lužánek Na Schodové v Brně u Lužánek

Konečně jsem spustil svůj foto web www.fotoforest.cz. Takže se koukejte koukat na moje nejlepší fotky! Ještě je na něm spousta práce, ale už jsem jej publikoval. Nejvíc musím zapracovat na rychlosti. Načítání portfolia je šíleně pomalé.

Web Foto Forest Trenz

Neděle

Večer jsme zašli po dlouhé době do Ponrepa. Čekal na nás velkej Radek a koukali jsme na MS v hokeji. Hráli jsme se Švédama a nakonec prohráli na nájezdy. Hert řádí s Jágrem, na výhru to nakonec nebylo. Moc jim ale fandím. Dali jsme pár pivek a špílů ve fotbálku a šli domů.

V Ponrepu, Brno - Hybešova

Že mi dáte lajk? 😉
20. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne
18. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne