S holkama na grilování

15. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (7.4. 2014 – 13.4. 2014). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.

« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Po včerejšku jsem celej den umíral. Takhle blbě mi nebylo ani po Silvestru. A Silvestr bych rád připomněl jednou, za to výstižkou fotkou 😀 .

Silvestr

V práci se mi smáli kvůli nateklýmu nosu, jak mě kousl Bimbo 😀 . Hlavně teda Jarek. Zázrakem jsem to v práci přečkal a dobelhal domů do postele 😀 . Dobrou.

Úterý

Z Kláry se pomalu, ale jistě stává domácí typ 😀 . Přestáváme jíst sračky v podobě hotovek a fástfůdů a zaměřujeme se na klasickou domácí kuchyni. A je to fajn 🙂 . Kromě toho máme prostor i na nějaký to zahradničení 😀 . Takže jsme se dnes vydali nakupovat do Bauhausu. Hlavně hlínu, hnojivo a nějaký ty věci do domácnosti. Rád bych si koupil nový boty, ale nemám čas se po nich podívat. Jsem asi moc náročnej, takže dokud náhodou nenarazím na nějaký, co se mi budou líbit, budu pořád slepovat ty starý, co mám teď 😀 .

Tak jsem tam stál a nevěděl co říct. Tak jsem fotil.

Moje boty

Středa

Minule se nám v kině Scala líbilo. Dneska jsme Scalu navštívili znovu, tentokrát i s Jarkem. O půl 9 večer začínal Vlk z Wall Street v originálním znění. Toto je film, který stojí za to vidět v kině. Doma jsem na něj koukal asi na pětkrát, páč jsem u něj vždycky usnul 😀 . Má tři hodiny a i přesto, jak moc byl poutavý, únava byla vždycky větší. V kině byl balkón zamčený, takže jsme seděli skoro vepředu, před námi nikdo neseděl.

S Jarkem jsme snědli celý platíčko chechtací čokolády a skvěle se bavili 😀 . Naprosto nejlepší scéna je bezpečný odjezd Lamborghini po drogách Lemmon Quaaludes 😀 😀 .

No a potom samozřejmě už teď kultovní scénka z obědu v restauraci na Wall Street, za kterou dostal Matthew McConaughey Oscara. Naprosto skvělý je i soundrack, který mám teď na vyzvánění 😀 .

Čtvrtek

Večer byl u nás babinec. Přišly holky Gituš, Lucka a Martina na grilovačku. Venku pršelo a byla zima, tak jsme zůstali doma u zahradního stolu 😀 .Tentokrát jsme grilovali pstruhy.

Grilovačka u nás doma

Martina s Klárou Klára s Bimbasem Gituš a Martina

S Martinou jsme se neviděli od dob kavárny. To jsme se vídali skoro každej den, páč se tam učila na bakalářku myslím to bylo. Takže jsem rád, že jsme se takto sešli 🙂

S holkama na grilování

S holkama na grilování

Moc jsem se nebavil, protože mě trápilo bolavý ucho 🙁 . Celej večer jsem si do něj stříkal stříkačkou vodu. Nakonec to pomohlo! Už jsem byl zoufalej, kdyby to nezabralo, musel bych k doktorovi. Prostě jsem to zkoušel tak dlouho, dokud v uchu neluplo a zalehnutí povolilo. Vyteklo spousta sraček a mně se ulevilo 🙂 .

Pátek

Tento týdeníček píšu se zpožděním přesně měsíc. Chodit na osm a půl hodiny do práce a pak ještě pracovat doma na webech a grafice zabírá většinu mýho času. Logicky bych měl být za chvilku milionář 😀 . Pravda je spíš taková, že prací doma si pořád vydělám víc, než v práci 😀 . Dělám na víc projektech a rýsuje se to dobře, takže snad brzy přijde osvobození 🙂 .

Mami, díky za muffiny!

 Muffiny od mamky Jsem Forest

Sobota

Přístupů na tento blog je čím dál víc, moc děkuju všem čtenářům 🙂 . Mám rozepsáno i spoustu jiných článků, než týdeníčky, ale kdy se k nim dostanu, je ve hvězdách. Mám třeba rozepsaný další seznam motivační hudby, ten první článek Motivační hudba ke cvičení a běhání ke stažení má už přes 30 tisíc zobrazení!

Už asi od patnácti mám takovou dřevěnou památeční krabičku, kam si schovávám všemožný ústřižky, vstupenky, jízdenky a vzpomínkový věci z výletů, koncertů, fesťáků a dalších akcí. Pomalu budu muset založit novou 🙂

Památeční krabička

Klára byla dneska navštívit babičku s naší nalezenou kočkou, vzpomínáte na ni? Už z ní je skoro dospělá. A má zvláštní ocas. Jsem rád, že je v dobrých rukách a dělá radost 🙂 .

Naše nalezená kočka Naše nalezená kočka Naše nalezená kočka

Neděle

Dneska jsme měli večeři šampionů. Luxusní pečená zelenina, kterou se Klára naučila od Lucky a slaninová omáčka Jim Beam.

Večeře šampionů

Kdo si nepustí tento song, přichází o hodně 😉 .

The White Stripes – Seven Nation Army

Že mi dáte lajk? 😉
16. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne
14. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne