Vytisknutá fotka na formátu A3

16. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (14.4. 2014 – 20.4. 2014). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.

« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Kometa postoupila do finále! Tentokrát jsem sice fandil doma, ale i tak ta podívaná stála za to. Neskutečnej obrat z 0:2 na 5:4. Ve čtvrtek tedy hrajeme první zápas finále se Zlínem. Budu fandit na Moraváku.

Fotky z výletu pod stanem před třemi týdny se nepovedly. Musím zjistit, kde se stala chyba. Každopádně je to škoda. Dneškem taky začíná třetí týden, co mám foťák v servisu. Chybí mi.

Úterý

Po práci jsem jel do Bástru k doktorovi na kontrolu a pro papíry pro pojišťovnu. Na poště jsem si vyzvedl obálku s červeným proužkem. To jsem zrovna nechtěl. Trošku ve mně hrklo, když jsem v kolonce odesílatele uviděl POLICIE ČR. Byl jsem předvolán k podání vysvětlení věci, o které vůbec nic nevím :D. Trošku se mi ulevilo, že nemám ani ponětí, o co se jedná. No uvidíme co z nich vyleze. Ze mě určitě nic 😀 .

Obálka s červeným pruhem

Další zásilka byla o dost radostnější. Přišel mi vzorník substrátů pro digitální fotografii od Z Studia, kam jsem před týdnem posílal poptávku. Poslali mi jednu moji fotku na formátu A3 a jejich vzorník na zkoušku. Vypadá to dost dobře, takže s další objednávkou nebudu dlouho otálet 🙂 . Za chvilku bude moje celé portfolio viset na zdi.

Vytisknutá fotka na formátu A3 Vzorník fotografií Z Studia

Středa

Už zamlada, když jsem stavěl plastové modely letadel, jsem si myslel, že trpělivost je moje silná stránka. Každý den v práci posouvám hranici mé trpělivosti čím dál výš. Je to díky člověku, kterému můžeme klidně říkat Bimbo. Jsou si totiž více, než podobní. Až na to, že pravý Bimbo je pes. Je starý, hnusný, nervózní, na všechny štěká a mě několikrát pokousal. Nejlepší je, když si ho nevšímám. On ale občas přijde sám, nechá se pohladit a když ho to přestane bavit, tak ne, že by odešel, ale začne vrčet a kousat. Co naplat, musím to vydržet na všech frontách a i když je to kříženec s tuhým kořínkem, jednou jeho (jejich) čas přijde 😉 .

Čtvrtek

Dneska jsme jeli nakupovat do Ikea. Koupili jsme lampu a pár rámečků na fotky. Zítra musím koupit karton na paspartu a pak s radostí pověsit první fotku.

Kometa hrála první finálovej zápas ve Zlíně. Projela to 0:3. Večer jsem doma dělal interaktivní mapu pro další web FS Servis plus..

Pátek

Krásnej pátek. Ono pracovní týden má vlastně jen 4 dny, když pátek berete jako takovej přechod k víkendu. Začíná mě štvát, jak moc rychle utíká čas. Chtěl bych toho tolik dělat, ale čas je jen na něco. Tím pádem musím víc přemýšlet nad prioritami.

Sobota

Sobota, hurá! Jedeme na výlet do Adamova a okolí. Ráno jsme vyzvedli Koblížka v Maloměřicích, na nádru koupili další mapu a šli čekat na motoráček na peron.

Po výstupu v Adamově jsme našli první kešku, ke které zrovna přijížděla další kačerka na kole. Taková starší čiperná paní 🙂 . Dali jsme si zmrzku a vyrazili směrem na Nový Hrad.

Na nádraží v Adamově Na nádraží v Adamově

Po cestě jsme potkali zvířecí farmu s kozama, oslíkama a prasátkama 🙂 .

Klára a oslíci Zvířecí farma u Adamova Zvířecí farma u Adamova Zvířecí farma u Adamova Farma zvířat u Adamova Cestou na Nový Hrad

Na Novém Hradě byla nějaká akce, spousta lidí v dobových oblecích, spousta turistů, stánky s tradičními řemesly, točilo se pivko a dělal oheň. To jsme nečekali. Asi to bylo kvůli Velikonocům. Ani jsem nečekal, že se o zříceninu někdo stará a díky tomu je celkem zachovalá. Přitom není tak daleko od Brna. No je vidět, že máme ještě spoustu míst k prozkoumání 🙂 .

Zřícenina Nového Hradu

Z Nového Hradu jsme se vydali po červené ke studánce U Huberta. Žádný pramen netekl. Odtud jsme to chtěli nějak střihnout na žlutou, ale to se nám nepovedlo. Po neznačené cestě jsme došli zpátky do Adamova a tak tak stihli vlak.

Večer přijel Ica. Koupil si nový auto, tak jsme ho trošku potůrovali na ulici. Doma jsme probrali pracovní záležitosti a ještě v noci jsem vytvořil hrubý nástřel vizitek OJ.

Neděle

Dneska jsem se dobře vyspal.Pracoval jsem na vizitkách a Ica je ještě dnes tiskl. Od doby, co jsme se přestěhovali, jsem jaksi neměl čas ani chuť něco dělat s nábytkem a vůbec vzhledem bytu. Ale moc dobře jsem věděl, že je něco špatně. Vadilo mi rozmístění postele a stolku v obýváku. Hned po práci jsem chytl amok a předělal celý obývák 😀 . Museli jsme jít koupit koaxiální kabel k televizi a výsledek je mnohem lepší. Hned je tady líp.

Z postele jsme pak koukali na velice silnej film – Kouřové signály. Doporučuju.

Film Kouřové signály

Že mi dáte lajk? 😉
17. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne
15. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne