Já a štěně

11. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (10.3. 2014 – 16.3. 2014). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.

« Zobrazit všechny týdeníčky »

Motto týdne: Nechte se obklopit věcmi, které rostou.

Pondělí

Velkou výhodou je, že Klára pracuje v restauraci. To jsem poznal například dneska, když jsem šel málem spát jen s vánočkou v břichu 😀 . Martin začal péct svoje vlastní bulky na burgery a jsou luxusní.

Džem Džem na noži Nejlepší burger

Úterý

Z práce jsem dneska odskočil z zubařce do Bystrce. Už v ordinaci jsem podle smíchu za dveřmi poznal, že mamka se ségrou jsou uvnitř.

Zubní ordinace Bystrc

Myslím, že lepší zubařku mít nemůžeme. Jmenuje se Milana Valčáková a je strašně v pohodě. Chodím k ní už pár let, vždycky naštěstí jen na preventivní kontroly. Je milá, poradí a vždycky mi zadarmo vybělí všechny zuby 🙂 . Akorát nevím proč, ale holky mi svoje zuby ukázat nechtěly 😀 .

Moje máma

Moje ségra Danny

Dneska bylo moc hezky, Lužánky už zase začínají vypadat jako správný studentský park. Rád tudy odpoledne procházím.

Vila na Černopolní Park Lužánky Brno Park Lužánky Brno

Mezi větvemi

Máma mi poslala MMSkou rentgen ségřiných zubů. Roste jí to trošku mimo. Za týden s jde k doktorovi, tak snad to bude dobrý. Kvůli tomu s námi nepojede na plánovanej výlet. Pojede příště 😉 .

Rentgen zubů

Když jsem šel k večeru nakoupit do Tesca, na chvilku jsem se zastavil a sledoval, jak se nad střechami houfují ptáci. Kdybych se nezastavil, nejspíš bych si toho okamžiku ani nevšiml. Teď tu fotku mám jako tapetu. Za chvilku tam bude zase jiný okamžik 🙂 .

Tady je pro vás ta fotka v plným rozlišení:

Buďte svobodní

Středa

Dlouho jsem nejedl tak dobrou rybu, jako dneska od mámy. Byla to skoro romantická večeře ve dvou 😀 . Řeším web pro Jihomoravskou distribuční, tak jsem teď v Bástru častěji.

Pstruh a fazolové lusky Pstruh a fazolové lusky

Icovi jsem předával další hotovej web. Večer mě hodil do města. Klára se rozhodla zachránit už dávno mrtvé kvítko. Vzali jsme ho teda domů a uvidíme. Stejně to už má za sebou. Jeden pokud o záchranu něčeho mrtvého je v normě.

Cesta domů

Čtvrtek

Klára začala dělat v Limotéce na nádru. Zatím teda občas, když má volno v pizzerii. Taky by mě bavilo pracovat na hlavním nádraží. Nádraží je vlastně jen další přestupní stanice mezi jinými stanicemi. Je to místo, kde se všem kříží cesta. To by mě bavilo pozorovat.

Jinak, až budete někdy na nádru, jakože budete, zajděte si do Limotéky pro nějakou tu limču. Poznáte, že limonáda není jen malinovka a tady mají limonády, o kterých jste ani neslyšeli. Království limonád najdete v hlavním vestibulu, naproti informacím.

Klára v Limotéce na nádraží

Večer za mnou přijel táta na krátkou návštěvu. Dovezl mi spoustu starších časopisů o focení. Hned jsem jim našel nejlepší místo a už vím, kam přesunu svoje působiště 😀 . Uvidíme co na to řekne Klára, až přijde z Limotéky 😀 .

Foto a video na záchodě

Pátek

V pondělí začnou plánované opravy celé ulice Milady Horákové. To je pech, sotva se sem nastěhujeme, budou tady rok a půl kopat a nebudou jezdit šaliny. Zavede se linka x3, která bude jezdit od Dětské nemocnice po Cejlu na Maliňák a pak normálně na Čáru. Aspoň nebude na ulici nuda, když už nic 😀 .

Tady je pár fotek ulice Milady Horákové před rekonstrukcí. Jak budu chodit kolem, budu průběžně přidávat fotky z průběhu stavby.

Ulice Milady Horákové před rekonstrukcí

Ulice Milady Horákové před rekonstrukcí Ulice Milady Horákové před rekonstrukcí Ulice Milady Horákové před rekonstrukcí

Sobota

Od rána chčije.

Chčije a chčije

Stejně jako minulý rok na podzim, jsem tento týden dostal od paní Maďaričové VIP lístky na jejich výstavu nožů v Křížové chodbě na Nové radnici, která se konala dnes.

Výstava nožů Brno Super 2014

Mít u sebe přebytečných 5 tisíc, věděl bych co s nimi. I když… já bych stejně asi radši nějaký nový sklíčko 😀 .

Výstava nožů Brno Super 2014  Výstava nožů Brno Super 2014

Jsem rád, že šel i taťka s Davidem a Valčou. V jejich věku jsem byl taky na několika výstavách. Do teď si na to pamatuju, je potřeba to udržet 🙂 .

David a Valča si prohlíží nůž David si prohlíží nůž David si prohlíží nůž

Já mám jasných pár favoritů. Mám rád jednoduchý linie, žádný složitosti a hlavně musí padnout jak do ruky, tak do oka.

Nože, které se mi líbí Nože, které se mi líbí

Nůž Maďarič

Účast byla hojná, jak v počtu vystavovatelů, tak návštěvníků.

Výstava nožů na Nové radnici Brno

David s Valčou jsou šílená dvojka 😀 .

Valča dělá xichty David Taťka s dvojčaty

Pořád samý xichty a blbůstky. Ale jsou správní!

Valča s Davidem

Závěrem výstavy bylo vyhlášení vítězů různých kategorií. Slova se ujal organizátor a vážený nožíř vystavovatel, pan Maďarič.

Nožíř pan Lubomír Maďarič

Za přítomnosti fotografů a kamer se předávaly ceny.

Předávání cen na výstavě nožů Předávání cen na výstavě nožů Předávání cen na výstavě nožů Předávání cen na výstavě nožů Předávání cen na výstavě nožů

Výstava nožů Brno

Bylo vidět, jak jsou Maďaričovi šťastný pár 🙂 .

Paní Maďaričová s panem Maďaričem

Atmosféra se uvolnila, debatující vystavovatelé opustili svá místa a společně popíjeli víno a pivo.

Pan Maďarič

Pan Maďarič

Ke konci jsme se potkali s kolegy z práce a pomalu začali popíjet vínečko. Večer si jdeme společně sednou na pivko. Nečekejte ale, že vám o tom večeru něco povím 😀 .

Neděle

Mamka s Milanem si pořídili psa 😀 . Když mi to volala,myslel jsem, že si dělají srandu. Mamka a pes, to mi nějak nejde dohromady. Není to nic velkýho, klasickej jorkšír, ale i tak, už to není králík 😀 . Dneska nám ho přijeli ukázat. Je to roztomiloučký.

Klára se štěňátkem Klára se štěňátkem Štěně jorkšíra Já a štěně

Je to strašný telátko, ale správně umazlený 🙂 .

Štěně jorkšíra

Každopádně ještě netuší, co si na sebe ušili za starosti.

Já a štěně

Děkuju všem, co se dočetli a prokoukali až do konce, mějte se fajn a užívejte života!

Že mi dáte lajk? 😉
12. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne
10. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne