Společná v poli

32. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (5.8. 2013 – 11.8.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.

« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Dneska jsme začali plnit můj další cíl pro tento rok. Začít šetřit. Dokonce vám ukážu, kam si peníze schovávám :D. Zatím tam toho moc není, ale začátek je důležitej.

Úschovna na peníze DIY Úschovna na peníze DIY

Úterý

Byl jsem si na nádru vyzvednout balíček s letáčkama od Kuby. Po cestě z chálky u nových ťamanů v Letmu (vlastně dole v Myšině, ale najedl jsem se dobře ;)) jsem se stavil pozdravit Kachnu na Maliňáku. Pak jsem šel do IBC do Sunsetu pro věrnostní karty na roznos s letáčkama. Odpoledne jsem je roznášel po firmách okolo IBC. Večer jsem čekal na Kláru.

Balíček od ČD kurýra Čekání

Středa

Dneska jsme navštívili Kachnu v práci. Většinou, když někoho po dlouhé době potkám, dozvím se, že ví všechno, co já dělám. Vůbec se nedivím, Týdeníček má totiž čím dál víc pravidelných čtenářů. Tímto zdravím Tomáše :).

Tomáš a Kachna Gita

Brňáci, věděli jste, že v Lužánkách chovají prasata? 😀 Kousek od zastávky trolejbusu mají malý venkovní „výběh“ (asi si tam moc nesprintujou). Tak až půjdete kolem, nezapomeňte je zkontrolovat :D.

Prasata v parku Lužánky, Brno Prasata v parku Lužánky, Brno

Večer jsem se po třech měsících dostal k zápisu do moleskine deníku. Hodně se toho za tu dobu stalo, takže toho mám ještě tak na dva večery.

Moleskine deník + Parker Moleskine deník + Parker

Čtvrtek

Dneska byl super den. I když jsem polovinu z něj pracoval, užil jsem si ho :). Asi do 14 hod jsem hledal kešky. I když jsem původně šel pro jednu nebo dvě, našel jsem jich víc. Podíval jsem se na místa, kde jsem ještě nikdy nebyl. Třeba na Červený kopec o jehož historickém významu jsem vůbec nevěděl. Půda tady prý zachycuje celé období čtvrthor (asi 2 miliony let). A je odtud pěkný výhled na výstaviště.

Forest na Červeném kopci Výhled z Červeného kopce, Brno

Tady je pár fotek keší na památku:

S Forestem na keškách S Forestem na keškách S Forestem na keškách S Forestem na keškách

Pátek

Po dvouhodinové práci na kuchyni jsme jeli koupit novou ledničku. Byl jsem odhodlanej se nevracet bez pořízené. Super, zadařilo se, v úterý nám ji přivezou domů. Už se těším.

Po šílených vedrech dneska konečně pořádně zapršelo. Bouřka nás chytla když jsme se vraceli z Bástru.

Forest kupuje ledničku Klára se schovává před dešťem Forest se schovává před dešťem

Sobota

Včera jsme si na dnešek naplánovali výlet do Borače za taťkou na chatu. Vlakem jsme v pořádku dorazili kolem oběda (naše cesty vlakem jsou totiž někdy nevyzpytatelné :D).

Forest ve vlaku Klára ve vlaku Forest v Borači

Na chatě jsme pokecali, ochutnali taťkův bezinkový likér, já zavzpomínal na starý časy, kdy jsem tady jako malej Forest běhával s klackem a jezdil na motorce :D. S dvojčatama (můj brácha David a ségra Valča) a taťkou jsme se šli projít do Doubravníku a zpátky. Děcka jsou už dobří svišti :D.

Domácí bezinkový likér David a Valča Opíkáme špekáčky David a Valča Vlak do Borače David

Před odjezdem jsme skočili na pivko a zmrzlinu ke Kadlům. Nikde se nic nezměnilo. Chata je pořád stejná, hospoda už asi 10 let rozestavěná, jen lidi okolo stárnou…

Taťka a jeho lesní pivko Forest s Davidem Forest s Valčou Forest v houpacím závěsu Točená Polička Cesta zpátky domů

V Židenicích jsme nakoupili v Kauflandu a doma Klára uvařila super gulášek :). Fajn den to byl dneska.

V Kauflandu :D

Neděle

Po poledni jsme se s Klárou vydali na cyklovýlet do Žebětína a okolí. Našli jsme spoustu keší, podívali se na Masarykův okruh, kde probíhaly tréninky a najeli spoustu kilometrů. Klára zpočátku dost trpěla, ale po výměně kola to celkem rozjela. Výlet jsme dokončili přesně podle plánu. Snad brzo pojedeme na další 🙂

Sledujte ty fotky, některý stojí za to :D.

Forest u nejhezčí cache Klára moc nemůže Forest leze pro keš na strom Forest leze pro keš na strom Forest leze pro keš na strom Společná fotka v Žebětíně Na Masarykovým okruhu Radost z nálezu cache Radost z nálezu cache Klára jede jak drak :D Společná s Klárou Společná v poli Zvládli jsme to!

Že mi dáte lajk? 😉
33. týdeníček – velké věci z mého týdne
31. týdeníček – velké věci z mého týdne