Forest na Krpolefestu

33. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (12.8. 2013 – 18.8.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.

« Zobrazit všechny týdeníčky »

Citát týdne:

„Není průser spadnout, ale zůstat ležet“

Pondělí

Pokračoval jsem v práci na kuchyni. Při cestě za Klárou jsem se stavil pro kešku Rondo, která mě donutila vlézt do Svratky :D. Voda byla příjemná, ale na větší plavání bych to neviděl :D. Obrovská náhoda byla, když jsem se dozvěděl, že chvilku po mně ji našel Tomáš, který s lovením začíná a byla to jeho 3. cache.

Na Moraváku se práce na parkovišti před divadlem zase posunula. Mrkněte na fotky (první, druhá, třetí), které fotím od 14. května

Forest loví kešku ve Svratce Parkoviště před divadlem 4

Úterý

Co jsem vstal, tak uklízím. Klára je šílená bordelářka s tendencí všechno vystavovat, tak se jí to moc nelíbilo (polepši se Kláro, mám i horší fotky ;)). Já v bordelu nedokážu nic dělat. V 16 hodin nám přivezli novou ledničku, kterou jsem koupil v pátek (foto). Takže máme radost :).

Úplně jsem vás zapomněl poprosit o hlas ve fotosoutěži. Začátkem měsíce jsem poslal tuto fotku a chci vyhrát :D. Hlasovat může každý jen jednou, takže budu moc rád za každej hlas. Tady je odkaz, stačí kliknout na Líbí se mi u fotky s mým jménem. Děkuju moc!

Kdyby vás zajímalo odkud je ta fotka, tak ji najdete s ostatními v 29. týdeníčku.

Klářin bordel ve skříni Nová lednička Forest skáče do bazénu

Středa

Dneska je to přesně rok, co jsem si založil profil na Last.fm (přidejte si mě do přátel). Za tu dobu jsem poslechl 21 tisíc písniček, v průměru poslouchám 57 písniček denně. Za ten rok jsem nejvíce poslouchal bandu z Brna – Overhype (celkem 1343 songů), na druhém místě Rammstein (celkem 1315 poslechů) a na třetím místě skončili In Flames (celkem 1268 poslechů). Nejvíce krát jsem si pustil písničku Lead Me To Your Door od Black Label Society – celkem 113 krát. Poslední zajímavostí je, že Rammstein jsem celkem poslouchal 5722 minut, což jsou necelé 4 dny v kuse :D.

Jinak, dneska jsem měl na snídani luxusní vdolečky :). Po meníčku jsem šel pěšky pokračovat na kuchyni.

Vdolečky

Moje cesta na byt:

Čtvrtek

Dneska se mi stala zajímavá příhoda. Při cestě parkem Lužánky jsem si všiml opuštěnýho psa. Byl to asi kříženec Jacka Russela. Pozoroval jsem ho asi 10 minut, než jsem se ujistil, že opravdu nemá pánečka. Bezdomovci nedaleko mě ujistili, že už tady běhá přes hodinu. Marně jsem se ho snažil chytit. Bál se lidí. Se psy ale vycházel v pohodě. Jenom jsem se k němu přiblížil, začal utíkat na druhou stranu. Když několikrát zaběhl na silnic na Lidickou, rozhodl jsem se zavolat odchyt. Policejní dodávka přijela do 5 minut. S měšťákem jsme se shodli, že nemáme šanci jej chytit. V takovém případě je i zákon bezmocný. Chvíli jsme jej sledovali a odháněli od silnice. Jenže to se nám nepodařilo a všimli jsme si, že se pořád motá kolem dveří do baráku na Lidické.

Ztracený pes v Lužánkách Ztracený pes v Lužánkách

Pak přišla paní s vlčicí Bellou (foto), kterou jsem si fotil v 20. týdeníčku. Dozvěděli jsme se, že toho psa bez pánečka tady potkává častěji. Prý patří cigánům, kteří se o něj nestarají a mláti jej. Venčí ho tím, že jej pustí do Lužánek a buď se vrátí nebo ne.

Chlapík z odchytu tedy zašel do vchodu najít majitele. Opravdu jím byla stará hnusná cigánka, které její chování nepřišlo vůbec divné. Pes samozřejmě pořád lítal někde venku. Nezbylo nic jiného, než jí říct, ať si svýho psa najde a už jej nepouští. S měšťákem jsem ještě chvilku pokecal a shodli jsme se, že je to ztracený případ… Nakonec mně zapózoval u auta :).

Odchytová služba

Nejsem rasista, ale nemám rád cigány, kteří ubližují svým psům… Kdo ví, kdy jej něco přejede, nebo způsobí nehodu a zraní někoho jiného.

Večer Klára dělala lasagne :).

Lasagne Lasagne

Pátek

Dneska večer měla Klára menší oslavu 26. narozenin. Přišla Gituš, Beny s Káťou a Lucka s Jarkem. Pokecali jsme, něco popili a po chvilce v sousední hospodě jsme jeli domů.

Klára se chystá na oslavu Klářina oslava narozenin Klářina oslava narozenin Klářina oslava narozenin Klářina oslava narozenin Klářina oslava narozenin

Poslední fotka mě dostala. Prý „Ivana chce moji fotku s kytičkou, tak mě prosím vyfoť“. O půl 3 ráno je to celkem náročný s manuálním sklem :D.

Klára s kytičkou

Sobota

Odpoledne jsme se vydali na koncert Debbi a Marka Ztracenýho na Krpolefest. Z hudební stránky jsem z toho nic neočekával, není to můj vkus. Ale nakonec jsem byl mile překvapen. Na to, že celý festival byl zadarmo, oba vystupující do toho šli po hlavě. Marek Ztracený si musel pomoct vodkou (foto), ale výsledek stál za to :D.

Nejvíc se mi líbil bubeník Marka (foto), to klobouk dolů. Na Mika Terranu to nemá, ale na naše poměry dost dobrý.

Něco málo jsem nafotil manuálem:

Forest na Krpolefestu Klára na Krpolefestu Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Marek Ztracený na Krpolefestu 2013 Debbi na Krpolefestu 2013 Debbi na Krpolefestu 2013 Debbi na Krpolefestu 2013 Debbi na Krpolefestu 2013 Debbi na Krpolefestu 2013 Debbi na Krpolefestu 2013 Debbi na Krpolefestu 2013 Debbi na Krpolefestu 2013 Debbi na Krpolefestu 2013 Debbi na Krpolefestu 2013 Debbi na Krpolefestu 2013 Debbi na Krpolefestu 2013 Klára na Krpolefestu

Na Facebooku jsem našel fotku od Katie Škrabalové. Sice tam jsem zezadu, ale pro mě má už teď historickou hodnotu, proto se prosím Katie nezlob, že si ji sem dávám bez svolení 😀 Díky!

Forest na Krpolefestu

Neděle

Dneska jsme si udělali keškovací odpoledne. Klára se v půlce urazila a jela domů, já odlovil všechno podle plánu. V okolí toho už moc nemáme…

Výhled z Vinohrad Výhled z Bílé hory Brno Brněnská spalovna

Že mi dáte lajk? 😉
34. týdeníček – velké věci z mého týdne
32. týdeníček – velké věci z mého týdne