Klára a Forest na koupáku

30. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (22.7. 2013 – 28.7.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku. « Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Celej den jsem se pařil doma u práce. Mimo jiné hledáme servírku do pizzerie, takže kdyby měla zájem nějaká brňanda, ať mi napíše ;).

Úterý

Odpoledne jsem měl s Kubou sraz v IBC, aby mi předal propisku, kterou jsem zapomněl v autě na Destruction derby. Při zpáteční cestě za Klárou jsem už potřetí vyfotil výstavbu parkoviště na Moraváku. Mrkněte na první a druhou fotku.

První černobílá fotka je prosklená střecha v IBC a druhá je dům při cestě do IBC z lávky. Jsou to víceméně první černobílé fotky, na kterých jsem si dal s převodem záležet.

Abstraktní strop v IBC Dům u lávky Labutí jezero 3

Středa

Dopoledne jsem se vydal za Klárou na oběd. Na Lidické, přímo vedle hasičky právě probíhá demolice domu. Jsem zvědavej, co tady vyroste. Každopádně, kde jsem, tam fotím :D. Doma jsem dlouho do noci pracoval na swotce.

Demolice domu na Lidické v Brně Demolice domu na Lidické v Brně Demolice domu na Lidické v Brně Nezbořený dům na Lidické

Čtvrtek

Dopoledne jsem jel za Hankou a Radkem do bytu na Dvorského. Potřebují udělat novou kuchyň a vymalovat v koupelně, tak se o to postarám. Brigáda se vždycky hodí a mně manuální práce už taky scházela. Dneska to byla jen teorie, zítra praxe :D. Musel jsem ještě dodělat práci v knihovně a pak jel za Halčou a Klárou do práce. Tam jsme po roce čistili akvárko :D.

Halča čistí akvárko Halča čistí akvárko

Pátek

Ráno jsem jel zároveň s Klárou pracovat do bytu. Klára jela do práce, ale na oběd přijela za mnou. Po obědě v Intersparu jsem musel ještě chvilku pokračovat demolici kuchyně. Moc se jí nechtělo, ale nakonec z ní zbyly doslova jen třísky.

Odpoledne jsme jeli domů. Klára uvařila luxusní lasagne. Konečně máme totiž zapékací mísu (od babičky ;)), takže podobný dobroty budeme vařit častěji :).

Forest demolition man :D Demolice kuchyně: předtím/potom Lasagne

Sobota

Než se s Klárou shodneme, kam pojedeme, tak budou Vánoce. Nakonec jsme jeli na přehradu, kde jsme moc dlouho nepobyli a skončili jsme u babičky na bazénu :D. Ségra se dneska vrátila z tábora, tak jsme aspoň pokecali. Bazén měl 30°C, takže osvěžení nic moc. Babička s dědou byli jako vždycky dobře vysmátí.

Jo a Klára si koupila nový tričko Volání divočiny :D.

Zastávka Obora na přehradě Vysmátá babička Klára v novým tričku

Neděle

V 10 hodin nás vyzvedl Jarek s Luckou a jeli jsme na přírodní koupaliště do Koválovic. Nikdo z nás tady ještě nebyl a byli jsme mile překvapeni. Už ráno bylo 30°C a voda měla 26°C. Areál je hezky udržovaný, voda čistá, super skokánky do vody, možnost hrát beach volejbal. Vstup stál jen 40 kaček a hlavně jsem nepotkal žádný cigány. Takže pohodička.

Odjížděli jsme v 17 hodin. Všichni spálení jak po 14ti denní dovolené u moře. Dnešní noc si asi užiju :D.

Za 14 dní máme v plánu se vrátit, tak se už teď těším.

Lucka na koupáku Jarek na koupáku Klára a Forest na koupáku

Že mi dáte lajk? 😉
31. týdeníček – velké věci z mého týdne
29. týdeníček – velké věci z mého týdne