Forest v poli :D

29. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (15.7. 2013 – 21.7.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku. « Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Po půlce dne pracování jsem jel pro Kláru. Šli jsme na chvilku do Lužánek házet talířem. Pak se podívat do Vaňkovky na boty, který jsme samozřejmě nekoupili :D.

Úterý

Rozhodl jsem se začít vkládat některé z mých fotek na FB stránku Foto Forest, kterou jsem založil. Budu moc rád, když se přidáte a sem tam mi něco okomentujete 🙂 Děkuju!

Foto Forest Trenz

Středa

Odpoledne se nám ozvali Jarek s Luckou, jestli náhodou nejsme někde ve městě, že dáme kafe a pokecáme, když jsme se dlouho neviděli. Společně jsme se tak půl roku neviděli. Zrovna jsme šli z Lužánek přes město a chtěli si sednout na rychlou Kofolu, takže se nám to i hodilo. Přijeli na Moravák a šli jsme na kafe do Tory na Čáru. Pokecali jsme hlavně o jejich budoucím svišťovi, o práci a tak celkově. Potom jsme šli přes Aidu (kde jsme si dali zmrzku) ke kachně do pivnice na Divadelní. K večeru jsme se po pár pivkách rozloučili.

Mně se domů ještě nechtělo, šel jsem se projít a fotit na Petrov. Klára jela domů. Na Petrově byla nějaká akce, vlajkonoši tady trénovali nejspíš nějaké vystoupení, hrála kapela a bylo tady spoustu lidí. Prošel jsem se na Špilas, zpátky na Petrov, kde jsem zachytil tuto fotku a nakonec jsem došel až na Moravák, kde u obrovské židovské hvězdy Mileny Dopitové popíjelo spoustu skupinek. Mám rád takové procházky Brnem. V noci má úžasnou atmosféru.

Jarek s Luckou u Gitušky Nové Sady Brno Vlajkonoši na Petrově Na Petrově Výhled na Staré Brno z Petrova Na Petrově v noci V noci na Moravském náměstí, židovská hvězda Mileny Dopitové

Čtvrtek

Přišla mi cena za 2. místo ve fotosoutěži s Českou televizí, kterou jsem vyhrál začátkem měsíce. Je to knížka od Michaela Freemana – FOTOGRAFIE V PRAXI – černobílá fotografie. Jsem mile překvapen, protože právě na  ČB fotografii jsem se chtěl brzy zaměřit a učit se. Navíc je kniha pěkně zpracovaná a čtivá. Příště plánuju 1. místo ;).

Balíček od České televize Výhra fotosoutěže: kniha fotografie v praxi

Pátek

Na oběd jsem si udělal luxusní bramboráčky podle speciálního receptu ala Forest :D. No a večer jsem vyzvedl Kláru a o půlnoci jsme byli doma. Takovej klasickej den to byl dneska…

Forestovy bramboráky Zátiší s cigaretou a popelníkem U Kalvodů

Sobota

Dneska jsme se vydali na menší výlet do Lelekovic. Hlavním cílem bylo pár kešek a pizzerie U Kalvodů, kde jsme ještě nebyli. Autobus 41 nás zavezl z Krpole přímo do Lelekovic. Našli jsme první keš a šli na oběd. Mají hezkou zahrádku, ale pizza je lepší U Kalvodů na Pionýrské. I tak nebyla špatná. S plnýma břichama jsme se vydali pro další keše směr Babí lom. Krásnou krajinou, přes kopce. Nakonec jsme našli 4 a o půl 10 jsme byli doma.

Koukněte se na pár fotek z výletu:

Návrat do dětských let :) Klára v lese Moje radost z nálezu Forest u keše Forest v poli :D Potkali jsme kozla Když žena nemůže, Forest pomůže Klára při cestě na Babí lom Dobře ukrytá keš Klára u poslední keše v Lelekovicích Forest u poslední keše v Lelekovicích

Neděle

Hned po probuzení jsme jeli k babičce na bazén. Klára má po dlouhé době volný celý víkend, tak by byla škoda sedět doma, když je venku hezky. Na nádru se zrovna natáčela scéna filmu Zejtra napořád. Jakási honička dvou chlapů za přítomnosti měšťáků. Aspoň nám čekání na šalinu uteklo rychle :).

Natáčení filmu Zejtra napořád v Brně, hlavní nádraží Kvetoucí kaktus S Klárou u grilu

U babičky jsme grilovali masíčko, koupačky v bazénu (29°C voda) a nějaký ty srandy na trávníku :D. Babička byla nadšená z kvetoucího kaktusu, tak jsem jí ho musel vyfotit. Na další fotce je babička, jak si ji pamatuju nejčastěji :D.

Babička, jak ji znám nejčastěji Klára v bazénu Forest skáče do bazénu

S dědou jsme potom fotili housenku (spíš takovej pokus než focení), to byla taky sranda. Jak jsem se do toho dostal, zkoušel jsem fotit slunečnici tak trošku jinak.

Housenka makro Housenka makro List slunečnice makro

Po několika historkách z dědové policejní éry jsme jeli domů. Bylo to krásné zakončení dne.

Makro slunečnice Forestův děda

Že mi dáte lajk? 😉
30. týdeníček – velké věci z mého týdne
28. týdeníček – velké věci z mého týdne