Noční heliport

26. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (24.6. 2013 – 30.6.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.
« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Pracuju doma a poslouchám náladovky 😉

Úterý

Většinou když celej den pracuju, tak si večer udělám skvělý jídlo. U vaření si odpočnu. Hlavně oči si odpočnou od monitoru dobře se najím. Kdo pracuje podobně jako já, ví, o čem mluvím.

Nakrájená zelenina Kuřecí kousky se zeleninou a rýží

Středa

Na našem portálu přibyl zážitek v sekci Tipy & Triky. Podle mě je asi nejzajímavější ze všech. V Mars One jde totiž o výlet na Mars :D. A aby to nebylo málo zajímavé, tak jde pouze o jednosměrný výlet; zpátky z Marsu se totiž nedostanete… Jde o celosvětovou výzvu holandské společnosti, která plánuje za pár let vyslat na Mars několik dobrovolníků, kteří zde postaví osadu pozemšťanů. Zatím prý na výzvu reagovalo více než 10 000 lidí :D.

Mars One na Freerentier.com

Čtvrtek

Zase ta moje milovaná práce :).

Pátek

Od obědového menu jsem zůstal s Klárou u Kalvodů. Domu jsme se jako vždycky dostali po půl 12 v noci. Zajímalo by mě, jak velká noční můra dokázala člověka přimět dát do reklamní kampaně tak odpornýho člověka… V klidu se najím jedině, když otočím ten letáček, abych se na něj nemusel dívat. No řekněte sami, najedli byste se v klidu?

Water of Love letáček

Sobota

Dneska to byl fajn den. Od 16 hodin jsem fotil v Sunsetu Unlimited párty, což byl mejdan oslavující 3. narozeniny restaurace. Program byl nabytý. Mimo skvělé jídlo (což je v Sunsetu samozřejmost) formou rautu, předvedli svoje dovednosti kytarista, saxofonista, stepaři na heliportu a barman se svojí ohnivou show.

Kytarista v restauraci Sunset Stepaři na heliportu Barmanská ohnivá show

Večer jsem si užil se vším všudy, seznámil jsem se s milým personálem, s kuchařem jsme tajně navštívili kuchyň a „ochutnali“ vynikající cheesecake a hlavně jsem udělal parádní fotky na heliportu. Jirka celou akci natáčel, tak jsem zvědavej na video, určitě to bude pecka. S Jirou jsme si taky dali romantickou večeři 😀 na heliportu. To byl nefalšovaný zážitek.

Romantická večeře na heliportu :D Já v noci na heliportu

Snad brzy budou všechny fotky na Facebooku Sunsetu, dřív je nemůžu publikovat, takže se snad spokojíte s menším výběrem.

Příprava natáčení na heliportu Stepařské boty Forest na heliportu Stepaři na heliportu Barmanská ohnivá show Noční heliport

Líbilo se mi, že v průběhu akce pouštěli do repráků album The Princess od Parov Staler.  Čistě náhodou jsem jej poslouchal doma, než jsem odjel :).

Neděle

Po dlouhé přestávce jsme s Klárou zašli pro 3 nové kešky kousek od našeho baráku. Všechny jsme našli. Nejzajímavější byla poslední keš týkající se střediska pro výcvik hasičů. Ten dům pro simulaci hořícího objektu jsem viděl poprvé. Mám rád tu fotku Klářiné nefalšované radosti z nálezu keše :).

Dneska v noci jsem vyhrál 2. místo ve fotosoutěži České televize na téma Do plavek! Jsem za to moc rád, děkuju Anetě za super model, portálu Freerentier.com, a hlavně všem, kteří hlasovali do celkového počtu 402 hlasů! Vyfotil jsem ji při natáčení videoklipu v Itálii na jezeře Lago di Garda.

Klára a její nový účes ombre Klára má radost z nalezené kešky Forest a keš Klára s hasičskou keškou Výherní fotografie fotosoutěže ČT

Že mi dáte lajk? 😉
27. týdeníček – velké věci z mého týdne
25. týdeníček – velké věci z mého týdne