Foceno objektivem Pentacon 50mm/F1.8 na Nikon D5100

25. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (17.6. 2013 – 23.6.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.
« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Po dlouhé době (jako vždycky) jsem jel navštívit mamku se ségrou do Bystrce. Samozřejmě, práce se mě i tady nevyhnula.

Zeleninový salát od maminky :)

Úterý

Vůbec jsem nevěděl, co si udělat na oběd. Nakonec mi musela poradit Maruška. A udělal jsem dobře, když jsem ji poslechl 🙂 Zeleninová tortilla a okurkový salát s jadelem mi udělal opravdu radost.

Zeleninová tortilla Okurkový salát s jadelem

 

Středa

Pracoval jsem na našem portálu wwww.freerentier.com na nové sekci Tipy & Triky. Jde to, že zákazník si u nás  za malý peníz koupí návod s tipy na výlet, jak se v cílové destinaci dopravovat, kde ubytovat, jíst, co vidět a tak dále. Myslím, že člověk, který jede na určité místo poprvé, tak by takové nabídky mohl využít. Ušetří tím spoustu času. a starostí.

Freerentier.com Tipy & Triky

Čtvrtek

S Klárou jsme se vydali do Bástru na kola. Poprvé v tomto roce (kromě cruiserů v Itálii) jsem jel na kole. Byla to fajn projížďka po prýglu.

Forest po projížďce na kole

Pátek

Zjistil jsem, že tento týden jenom pracuju a žeru :D. Tak jsem si dneska upekl celý kuře, a taky jsem ho celý snědl :D. Poslední dobou mám nějakou žravou.

Kuře před pečením Kuře po pečení Forest s kuřetem :D

Sobota

Včera mi konečně z eBay přišla redukce na M42 objektiv. Dřív jsem touto padesátkou od Pentaconu fotil pořád. A s výsledky jsem byl spokojený, tak uvidíme jak to bude vypadat na DSLR. Toto je první fotka, kterou jsem s tím vyfotil.

Foceno objektivem Pentacon 50mm/F1.8 na Nikon D5100

Neděle

Jak jinak bych mohl zakončit tento žrací týden, než pizzou od Kalvodů. Omlouvám se za textově slabší Týdeníček, ale takový prostě tento týden byl…

Pizza od Kalvodů, Brno

Že mi dáte lajk? 😉
26. týdeníček – velké věci z mého týdne
24. týdeníček – velké věci z mého týdne