11. týdeníček – velké věci z mého týdne

11. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (11.3. 2013 – 17.3.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.
« Zobrazit všechny týdeníčky »

Tento týden jsem se hudebně věnoval švédské skupině In Flames. Přes 300 poslechů. Mezi nejlepší songy řadím The Mirror’s Truth, Alias, Scream, Ordinary Story, Come Clarity, Moonshield, Colony a naprostou jedničkou tento týden je maximálně procítěná písnička The Chosen Pessimist – doporučuji poslechnout:

Pondělí

Šel jsem fotit na Hády. Světlo nebylo ideální, ale myslím, že pár fotek se povedlo.

Pouto Vysílač hády Zamčeno Maloměřice Kavky Cedule lomu

 

Úterý

Jel jsem do Bástru za ségrou. Dostala k narozkám elektriku, tak jsem ji musel otestovat :). No a klasicky jsme dali špíl v šipkách.

Forest hraje na kytaru Forest háže Forest

Středa

Návštěva knihovny. Foťák mám pořád u sebe, tak fotím :).

Bezdomovec a policie Brno Brněnská Myšina Brněnská Myšina

 

Čtvrtek

S přibývající prací se plní můj Moleskine. Z obou věcí mám radost, jen tak dál :).

Moleskine s propiskou Moleskine deník Moleskine zápisník

Pátek

Pracuju a plánuju zítřejší cestu do Prahy. Pojedu na školení ohledně týmové komunikace. Zpáteční lístky na autobus už nebyly, takže do Prahy pojedu Student Agency a zpátky vlakem.

Bimbo - zlý pes Mapa Prahy 7 Mapa Prahy 7

Sobota

Ve 14:00 jsem odjel žlutým autobusem na školení do Prahy. Foťák a notebook include. Schválně jsem přijel o 2 hodinky dřív, abych mohl udělat pár fotek a najít kešky. Zadařilo se a z 6ti plánovaných jsem odlovil 4. Samotné tříhodinové ‚školení‘ v hotelu Absolutum Boutique  **** moc nenadchlo, ale spoustu věcí jsme si v týmu ujasnili. Vypadá to, že komunikace se posune na novou úroveň.

Vlak mi jel až v 00:01, takže jsem po školení měl 2 hodinky čas. Zašli jsme s Petrou a Vladem na pivko do klubu Cross, což byla celkem zajímavá podívaná na směs fetek, dealerů a jiných existencí. Design klubu je ale na jedničku. Někdy tam musím zajít bez výbavy, kterou jsem měl s sebou.

Už ze začátku jsem tušil, že moje cestování vlakem nebude jen tak. A taky že nebylo. Můj vlak měl zpoždění. Nejprve 15min, pak 30. Když konečně přijel, naběhlo dovnitř asi milion Číňanů, Rusů a Italů. Já v klidu počkal, až všichni nastoupí a s ledovým klidem tomu šéfoval ze zálohy. Za tu dobrotu jsem si neměl kam sednout :D. Takže jsem těsně před odjezdem musel vystřídat vagón, kde jsem konečně našel místečko v kupéčku mezi Maďary. No a takhle začala moje 4 hodinová cesta domů. Když jsem usínal, svítalo,

Vltava, Praha Hezká cache Hej,kam jdeš kachno? Zábradlí u Vltavy Kačenky na Vltavě Light house Praha Krásná keška Hotel Absolutium Praha Cestou do Brna - Hlavní nádraží Praha

Neděle

Spal jsem asi do půl 12. Na 17hod jsem jel za Jíťou vypálit fotky. Celej den fouká strašně silnej vítr a je zima. Byli jsme už podruhé ve VIP zprávách na Primě. Olga Lounová dostala od Freerentiera dárek k narozeninám. Na večeři jsem uvařil kuřecí kousky s horčičnou omáčkou :).

Hořčičná omáčka s kuřecím masem Hořčičná omáčka s kuřecím masem Hořčičná omáčka s kuřecím masem

Že mi dáte lajk? 😉
12. týdeníček – velké věci z mého týdne
10. týdeníček – velké věci z mého týdne