10. týdeníček – velké věci z mého týdne

10. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (4.3. 2013 – 10.3.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.
« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Noid zmínil Freerentiera v rozhovoru na Frekvenci 1.

Jel jsem do Bástru pro foťák za Krbym. Nakonec jsem jeho Canon 450D nevyužil, ale i tak mockrát děkuji za půjčení. Vím, že takové věci se jen tak nepůjčují :). Taky jsem našel jedu novou kešku v bystrckém Central Parku.

Noční Petrov, Brno Noční Petrov, Brno Noční Petrov, Brno

Úterý

Pořídil jsem si novou hračku – Nikon D5100. Nadšení je veliké. Díky zítřejšímu fotovýjezdu jsem se obrovským krokem přiblížil k mému dalšímu snu – vrátit se k focení.

Nikon D5100 zabalený Nikon D5100 zabalený Fotograf Forest

Středa

Jel jsem fotit do Ostravy slavnostní otevření Střediska volného času. Z Brna jsem vyjížděl žlutým autobusem v 6:55 a vrátil jsem se v 20:00. Myslím, že mise byla v pořádku splněna :). Nafotil jsem cca 350 snímků, což je na první doteky s foťákem krásný. V Ostravě jsem taky našel jednu kešku, navštívil ostravskou radnici, stadion Bazaly, Stodolní. Víc jsem toho za poslední dvě hodiny, které mi zbyly, nestihl. Náročný, ale hezký den.

Ostravská cache Stadion Bazaly Osvětlení stadionu Ostravské náměstí

Čtvrtek

Noid odletěl s Freerentierem do Finska (článek na Super.cz). Jel jsem do Bástru, do večera pracoval a pak nás čekal koncert Overhype na Melodce. Parádní místo na další testování foťáku. Občas jsem to zkusil, jinak jsem si užíval koncert. Overhype klasicky nezklamali. Ostatní kapely B-complexx, Thieves in Streets a Livemore nepřekvapily, ale ani neurazily :).

Klára a Danny na Melodce Overhype Calwi - Overhype Cibul - Overhype Koncert B-complexx Koncert Livemore Koncert Thieves in Streets Občas jsem trošku mimo :D

Pátek

Ivana jela tancovat, tak jsme jeli pro prdelku Staffyho. Jinak jsme více méně celý den vyspávali včerejší koncert :).

Staffy Staffy Staffy Klára a Staffy

Sobota

Po práci jsem vyrazil se Staffym na procházku.  Samozřejmě s foťákem, ten je už od začátku mým parťákem :).

Staffy pózuje Staffy pózuje Staffy pózuje Staffy pózuje Staffy pózuje Staffy pózuje

Neděle

Jel jsem do Bystrce pomáhat babičce. Staví novou kuchyň a bylo potřeba zbavit se starých kachliček. Za 2 hodinky nebylo co dělat :). Pod večerem jsem chtěl vyzkoušet noční focení v Lužánkách.

Podlaha předtím Podlaha potom Babička v kuchyni :) Babička nakládá dědovi :) Noční Lužánky Noční Lužánky

Že mi dáte lajk? 😉
11. týdeníček – velké věci z mého týdne
9. týdeníček – velké věci z mého týdne