Havana party s Freerentem

9. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (25.2. 2013 – 3.3.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.
« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Večerní chvilka pro home made. Bylo potřeba začít šetřit na foťák, takže plním svůj cíl a začínám šetřit. Takovou velkou věcí dokáže být i Kozel.

Home made kasička Home made kasička Kozel pivo láhev

Úterý

Nakupujeme v IKEI. 8x zrcadlo a žijeme si v Ikea stylu :D. Z brněnské Myšiny je už cca měsíc živá galerie. Takže je potřeba blít duhu :D.

IKEA live style Galerie Mišina Brno

Středa

Z návštěvy knihovny se stává tradice. Tento týden podruhé pracovní návštěva knihovny.

Ulice Kobližná v Brně Knihovna Jiřího Mahena v Brně - vstup

Čtvrtek

Kofi Kofi zrovna odjíždělo do depa, takže jsem šel do kavárny Pod hodinami a pak za Luckou na stříhání. Večer doma čekal gulášek a chystal jsem plán na zítřejší keškobraní po Praze.

Červený kostel v Brně Vepřový guláš s knedlíkem

Pátek

Dopoledne jsme vyrazili do Prahy na Havana párty s Freerentem. Na Florenc jsme přijeli kolem 13 hod a do 19 hodin jsme chodili po keškách. Celkem jsme našli 7 krabiček.Večer začala v P.M. clubu Havana party, kterou jsme pořádali pod Freerentierem. Fajnová zábava, fotbálek, kubíčka… V 3:30 jsme jeli zpátky do Brna.

Holub v Burger Kingu :D Stavba v Praze Klára u kešky Klára u zemědělského muzea v Praze Stínadla se bouří ulice Forest v Savoy kavárně Keška z kokosu Keška z kokosu Havana party s Freerentem

Sobota

V 6 hodin ráno jsme přijeli z Prahy a celej den jsme vyspávali kocovinu.

Forest a Staffy

Neděle

Po poledni jsme vyzvedli Staffyho a vydali se pro kešky. Po keškobraní v Praze jsme totiž měli na kontě celkem 273 kešek, takže nám scházely 3 k jubilejní 300. kešce. Dnešní první byla terén 4, ale nebylo to tak těžký, jak jsem čekal. Odlov se podařil a právě dnes mám odloveno 300 keší :).

Cacovický ostrov cache Cacovický ostrov keška Dvě trubky keš Dvě trubky keš Maloměřice výhled dvě trubky keš Za mřížemi Staffy táhne Kláru Logbook Obřanská stráň Na Obřanské stráni Forest a 300. cache Vlak v Obřanech, tunel Vlak v Obřanech, Brno

Že mi dáte lajk? 😉
10. týdeníček – velké věci z mého týdne
8. týdeníček – velké věci z mého týdne