12. týdeníček – velké věci z mého týdne

12. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (18.3. 2013 – 24.3.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.
« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Včerejší vichřice přinesla šílenou sněhovou vánici, kterou nikdo nečekal. Kdo je venku má smůlu, kdo je doma, ven se nedostane. Já jsem naštěstí ten druhý případ, takže jen čtu statusy na facebooku, jak dlouho komu trvala cesta domů. Rekord je myslím 2,5 hodiny z nádru do Julcu. Prostě katastrofa.

Aspoň jsem vyzkoušel focení sněhové krajiny v noci.

Líšeň v noci Líšeň v noci

Úterý

Hoří mi termíny odevzdání 3D modelu, takže pracuju celej den. Večer jsem si dal 3 steaky s hranolkama a přepracovanej šel spát :D.

Freerent logo

Středa

Venku se objevilo sluníčko a úspěšně útočí na tu bílou srandu, která napadla v pondělí. Ve stínu je 10°C, na sluníčku byl celkem pařák. Potřeboval jsem koupit SD kartu do foťáku, redukční kroužek na filtr a fólii na displej, takže jsme jeli na ‚otočku‘ do města. Na Moraváku jsme na lavičce dali kafe a jeli domů.

Pracoval jsem na vizualizacích 3D modelu sídla klienta.

Fólie na displej Klára na Moraváku

Čtvrtek

Jeli jsme k babičce a pak za mamkou do Bástru. Předtím jsme si dali ve městě výborné kafíčko u Kofi Kofi.

Klára a ruské vejce :D Kofi Kofi Kofi Kofi káva Forest s Barčou Kočka Čert

Pátek

V 7:39 ráno jsme nastupovali do vlaku směr Kolín. V Kolíně jsme přestoupili a jeli přímo do České Lípy. Čtyřhodinová cesta utekla celkem rychle. Po příjezdu jsme se šli ubytovat do hotelu Merkur, dali kafe a vydali se na plánovanou cestu pro kešky. Do večerního galavečeru Monster Destruction Derby nám zbývalo necelých 7 hodin. Prošli jsme snad celé město a široké okolí. Našli jsme všechny plánované cache.

O půl 8 večer přijel do hotelu zbytek týmu a tak jsme vyrazili do nedalekého kulturního domu Crystal, kde se pořádal 1. slavnostní Galavečer Monster Destruction Derby. Celý večer byl ve stylu prohibice 20. let, takže samej mafián, klobouky, doutníky, sexy ženský a skvělá atmosféra. Zahrála kapela Taste of Shards, pobavil nás Lukáš Pavlásek se svým vystoupením o tom, z jakého alkoholu nás naši rodiče počali :D. Mimo jiné předvedly své číslo dvě ‚tanečnice‘, které Vlado nazval spíše pornem, než striptýzem.

Děkuju slečně servírce, která mi poctivě vrátila peníze, které jsem jí omylem nechal :).

Na hotel jsme se prý dostali kolem 3 hodiny…

Forest ve vlaku Spánek ve vlaku Pardubice nádraží Moc kačen a kačerů Galavečer Monster Destruction Derby Taste of Shards Lukáš Pavlásek Lukáš Pavlásek Lukáš Pavlásek

Sobota

Od ranní kocoviny mě zachránil výborný hovězí vývar z restaurace v hotelu Morris ve středu České Lípy. Udělali jsme si poslední vycházku do města a po cestě na nádraží odlovili poslední 10. kešku. Celý výlet včetně cesty zpátky do Brna se vydařil, přivezli jsme si spoustu zážitků a stejné množství fotek :).

Galavečer Monster Destruction Derby Forest na Galavečer Monster Destruction Derby Forest na Galavečer Monster Destruction Derby Galavečer Monster Destruction Derby Galavečer Monster Destruction Derby striptýz Galavečer Monster Destruction Derby striptýz Výhled na Českou Lípu Forest a hezká keška Jedeme domů vlakem

Neděle

Dnes jsem potřeboval dohodit práci, která se nahromadila během pátku a soboty, takže se od notebooku nehnu. Je půl sedmé a čeká mě ještě spousta práce. Například projít cca 900 fotek, které jsem od pátku nafotil.

Kostel v České Lípě Jsem Forest

Že mi dáte lajk? 😉
13. týdeníček – velké věci z mého týdne
11. týdeníček – velké věci z mého týdne