Vánoční rodinná návštěva

51. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (15.12. 2014 – 21.12. 2014). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.

« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Musím na Kláru něco prásknout. Je závislá na hrách na Facebooku 😀 . Nemůže jít spát, dokud nebude první v tabulce. Prosím vás, pošlete jí nějaký životy, nebo co to potřebuje, ať aspoň jeden večer můžeme jít spát v klidu 😀 . Díky!

Klára hraje Candy Saga

Úterý

Poslední úterý v práci. Počítal jsme inventuru, která je k ničemu, protože neznáme počáteční stav 😀 . Takto se dělají inventury ve firmě s 25 letou tradicí.

Užívám si.

Práce v CS GOSTOL

Středa

Poslední den v práci. Rok v tomto blázinci mi bohatě stačí. Do teď jsem to bral jako dobrou zkušenost, kdybych zůstal dál, byl bych sám proti sobě a zakrněl bych tady. Vím, že rozhodnutí odejít, litovat nebudu.

Jo a proč vlastně odcházím? Psychicky labilní vedení, málo peněz za hodně času, nulové vyhlídky do budoucna, dementní vedení, zákaz smíchu (vysokoškoláci musí mít rozumu natolik, že se nesmějí), řešení opravdu zbytečných věcí. Jo a dost mi vadí ten senilní stařík a jeho hloupá dcera.

Abych nepsal jen o negativní stránce, tak jsem poznal spoustu fajn lidí, nové kamarády, užil si spoustu srandy (zakázaná sranda je vždycky nejlepší), něco jsem se určitě naučil (přinejmenším komunikovat se zákazníky a jaká hmota je nejlepší na potažení dortu 😀 )

Sociální nejistoty můžou začít! 😀

Poslední den v práci

Po směně jsme se všichni odebrali do K1 Steakhouse. Byl to stejný „Vánoční večírek“, jako minulý rok. Starý pán měl srdceryvný proslov o tom, jak by se firma neobešla bez tak kvalitních pracovníků, jako jsme my. Že byl tento rok velice úspěšný, ale moc by si přál, aby ten další, byl ještě úspěšnější. Tím chtěl říct, že jsme mu vydělali dost peněz, ale ještě se nenažral.

Za to já se nažral parádně. Jak výborného steaku v „Káčku“, tak večer s klukama vodkou. Chtěli jsme jít původně do Vačice, ale tam byla uzavřená společnost. Skončili jsme u Petera doma.

Home party u Petera Home party u Petera Home party u Petera

Se spolubydlícími bydlí na Kozí. Fakt velkej byt mají s krásným výhledem.

Výhled na Špilberk a náměstí Svobody

Nikdy nezapomenu na Jarkův hlasitý smích 😀 . Něco jako: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😀 .

Home party u Petera Home party u Petera

Pod výhružkou sousedů a policajtů, jsme museli byt opustit 😀 . Což nešlo bez hluku. Víc fotek nemám, všechny byly rozmazaný. Byl to vydatný večer.

Home party u Petera Home party u Petera

Čtvrtek

Žádná kocovina, nic. V klidu jsem vstal, uvařil si kafe, posnídal. Pustil jsem se do výroby převleku na večer. Se ségrou jdeme na Meatfly Vánoční besídku s Overhype. Od jara neměli v Brně žádný koncert, už jsem se na ně těšil. Taky jsem se dozvěděl, že na jaře 2015 vydají nové album 🙂 .

Před koncertem jsme se slezli u Moniky doma. Odtud jsme převlečení jeli na Favál 😀 . To byla sranda.š

Ségra a já.

Meatfly Vánoční besídka 2014

Ten převlek Ku-klux-klanu nemám z nějakýho osobního důvodu. Nemám nic proti černochům ani křesťanům. Jen mi to přišlo jednoduchý na výrobu. A v tom jsem se celkem spletl, ale celkem se povedl 🙂 .

Meatfly Vánoční besídka 2014 Meatfly Vánoční besídka 2014 Meatfly Vánoční besídka 2014 Meatfly Vánoční besídka 2014 Meatfly Vánoční besídka 2014 Meatfly Vánoční besídka 2014

Večírek byl parádní. Účast nic moc, ale co se dalo čekat ve všední den. I tak přišlo spoustu lidí v úžasných kostýmech. Fotili jsme se ve Smileboxu 🙂 .

S Calwim.

Meatfly Vánoční besídka 2014

Meatfly Vánoční besídka 2014 Meatfly Vánoční besídka 2014 Meatfly Vánoční besídka 2014

A s ježíšem 😀 . Ten vyhrál první místo za masku.

Meatfly Vánoční besídka 2014

Monika šla za motýla a Honza za Mexičana.

Meatfly Vánoční besídka 2014 Meatfly Vánoční besídka 2014 Meatfly Vánoční besídka 2014 Meatfly Vánoční besídka 2014 Meatfly Vánoční besídka 2014

Přijeli jsme o půl 4 domů. Dobrej výkon na to, že ségra jde zítra na 8 do školy. Jsem rád, že jsme přežili cestu přes Cejl. V tom hábitu Ku-klux-klanu to mohla být zajímavá podívaná.

Pátek

Ségra spala u nás. Překvapilo mě, že vstala do školy. To já spal jak zabitej.

Zítra přijede Kačka, musím nachystat jeden obrázek pro babičku, Kačka udělá rámeček a předá babičce z Vyškova. Zároveň jsem vytiskl fotku polského zákoutí a autoportrét.

Hotové fotografie Foto Forest

Sobota

Přípravy na Vánoce jsou v plném proudu. Vždyť jsou za čtyři dny! Lidé nakupují dárky, kapry, stromečky. Ve městě je chaos.

Vánoční nakupování v Brně Vánoční nakupování v Brně

Vyzvedl jsem Kačku na Zvonařce a šli jsme do bývalé Tory na kafe. Nakonec jsme nakoupili a šli k nám. Holky připravily šopák a Kačka se seznámila s Bimbem. Bimbo je sice hlupák, ale dobrýho člověka pozná.

Kačka na návštěvě Kačka na návštěvě Kačka na návštěvě

Popovídali jsme, vypili čaje a vyrazili na autobus. Tak tak jsme ho stihli. Kači, děkujeme za návštěvu a doufám, že brzy půjdeme na výlet 🙂 .

Bimbo a Klára

Neděle

Dnes nás navštívil táta s Davidem. Takovou návštěvu jsme tady ještě neměli. Hned ve dveřích jsem dostal dva úžasný dárky. Ručně vyrobenou lampičku a velkou poličku. No nejsou úžasné?

Originální dárek - ručně vyrobená polička a lampička

Polička je lakovaného dřeva a kování z ojnice a pístu. Lampička je z svařená z hřídele a ozubených kol, je masivní, váží snad 20 kilo. Jsou to originály, které nikdo jiný nemá a ani mít nebude 🙂 . Poličku jsme hned  přivrtali ke zdi, táta dovezl vrtačku i šrouby.

Muselo to dát obrovskou práci. Nejlepší dárek!

Originální dárek - ručně vyrobená polička a lampička Originální dárek - ručně vyrobená polička a lampičkaě Originální dárek - ručně vyrobená polička a lampičkaě

V televizi zrovna běželi Simpsonovi. David je zná snad zpaměti 🙂 .

Vánoční rodinná návštěva

Vánoční rodinná návštěva Vánoční rodinná návštěva Taťka s Davidem

Klára upekla bábovku, pizza šneky a tyčinky z listového těsta. Byla pohoda 🙂 .

Měli bychom se takto scházet častěji, ne jenom o Vánocích.Vánoční pohoštění

 

Prosím, hlasujte v anketě:

Proč čtu Týdeníčky?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Že mi dáte lajk? 😉
52. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne
50. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne