Absinth v práci

27. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (30.6. 2014 – 6.7. 2014). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.

« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Mám dnes ještě dovolenou, abych se vzpamatoval z návratu. Upravil jsem nějaký fotky a napsal 21. týdeníček. Taky jsem domlouval termíny práce pro Icu, Tibora a Bennyho.

K večeru přišel Ica s další kupou práce. Pokecali jsme co novýho a tak.

Ica a já

Úterý

Přišla k nám na návštěvu Kachna. Povídala, jak byl Bimbo hodnej při venčení, když jsme byli v Chorvatsku. Kachni, díky za venčení a zalívání kytiček 🙂 .

Od rána mě šíleně bolí hlava, to asi tím prvním dnem v práci po dovolené. Šel jsem si brzo lehnout.

V práci bez vedení V práci bez vedení V práci bez vedení

Středa

Tento týden je v práci největší pohodička z celýho roku. Vedení je na dovolené, takže jsme makali svým tempem, nikdo nám nestál za prdelí a nemuseli poslouchat nesmyslný dementní kecy. Všechnu práci jsme zvládli a navíc vypili flašku absinthu 😀 .

Absinth v práci Absinth v práci Absinth v práci

Čtvrtek

Dnes je poslední den anarchie. Zítra už žádný drogy, chlast, ani rock ‚n‘ roll 😀 . Přijede starý pekař se svojí dcerou.

Klára přišla z práce a ještě v noci jsme barvili vlasy 😀 .

Barvení vlasů Barvení vlasů

Pátek

Po práci jsem šel pro vyvolaný fotky. Dopadly nad moje očekávání. Jeden film byl už z Chorvatska, kde jsem poprvé fotil na Fujicolor C200 a jsem z něj unešenej. Barevné podání a rozsah je přesně to, co jsem dlouho hledal.

Fotky na Fujicolor c200

Do noci jsem upravoval fotky, Klára už dávno spala. S otevřenou pusou 😀 .Upravuju fotky

Klára spí s otevřenou pusou

Sobota

V týdnu jsem koupil latě a šrouby na opravu lavičky, kterou jsme rozbili na oslavě. Po víc než měsíci se dočkala opravy. Byl to ale boj. V těžkých domácích podmínkách, bez svěráku, skoro bez nářadí a s pilkou na železo se mi to po několika hodinách povedlo 😀 . Krásně pršelo a já si snad čtyři hodiny hrál na dvorku s lavičkou.

Svoji vedlejší roli si zahrála i sekyrka 😀 .

Jak jsem opravoval lavičku Jak jsem opravoval lavičku Jak jsem opravoval lavičku

Večer jsme vyrazili s Bennym do Ponrepa. Na sobotu bylo celkem prázdno. Kolem půlnoci, když začaly tancovat striptérky, přišlo pár šikmovokých na kulečník. My jsme hráli šipky a fotbálek. Šipky Kláře moc nešly, když jsem měl náskok, chtěl jsem jí nechat vyhrát, tak jsem si zavřel oči, že zkusím házet poslepu. Nechápu, ale napoprvé jsem hodil střed za 50 😀 😀 . Moc jsme se nasmáli. Ten večer jsem taky poprvé viděl Bennyho podlézat fotbálek, když o nás dostal klepec.

Ty tři borce vůbec neznám, ani nevím kdo to je 😀 . Chtěli vyfotit.

Klára v Ponrepu Cestou z Ponrepa Neznámí Klára a Benny  cestou z Ponrepa

Večer jak za starejch dobrejch časů 😀 .

Neděle

Jeli jsme na oběd za mamkou do Bástru. Před týdnem měla narozeniny a dostala dort, na kterém je vymodelovaná, jak hraje golf.

Ségra byla u mámy taky, takže jsme museli vyřešit otázku Mástrů. Nakonec nepojedeme. Masters of Rock jsou už ve čtvrtek a já jsem do pátku v práci. Deniska zase v neděli odpoledne odjíždí na tábor. Je to škoda.

Dort na téma golf Děláme srandu s figurkou mámy

Večer jsme s Klárou grilovali 🙂 .Grilujeme

Že mi dáte lajk? 😉
28. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne
26. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne