23. týdeníček – velké věci z mého týdne

23. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (3.6. 2013 – 9.6.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.
« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Od rána pracuju, chystám fotky z Itálie na publikaci. Večer jsme měli jít s Klárou a kolegyní Janou na pivko, ale z toho nakonec sešlo.

Postprocessing v Lightroom

Úterý

Dneska je to samá práce, pomalu, ale jistě se z Itálie vracím zpátky do reality. Ale to je dobře, těším se až se všechno rozjede tím správným směrem…

Bimbo

Středa

Po práci jsem jel na oběd za Klárou. Poslední dobou mi jeden oběd nestačí, dávám si dva :D. Aspoň se blížím ke splnění dalšího úkolu: přibrat na váze.

Už 14 dní mi dělá radost novej fotobatoh KATA. Konečně nemusím tahat noťas a brašnu s foťákem zvlášť. Teď mám všechno v jednom na zádech. Takže pohodička a spokojenost :).

Fotobatoh KATA U Kalvodů na kafe

Čtvrtek

S Klárou jsme po práci jeli za Ivanou a Staffym. Holky chtěly pít, ale nakonec z toho nic nebylo :D. Po pár hodinách jsme jeli domů a aspoň si udělali dobrou večeři. Sušená rajčátka s mozzarellou, kapari, bazalkou, zakápnuté olivovým olejem a k tomu čerstvě rozpečená bagetka. Dobrota takhle navečer.

Ivana, Klára a Staffy

Pátek

Odpoledne, když jsem dodělával poslední práci mně od Vrati přišla pozvánka na fotbálek. Ten začínal za hodinu a něco. Chvilku jsem přemýšlel, ale přeci jedním z mých úkolů je více se věnovat přátelům, takže bylo jasno. Rychle jsem sbalil oblečení na fotbal a vyrazil do Bástru.

Na Vejrostce jsem byl první :D. Klasika, na sraz jedu nejdýl a jsem tam první. Moc se nás nesešlo, ale hlavně nikdo nevzal balon, takže trošku problém. Nakonec Janek zajel na kole pro malej a šli jsme začutat k Jonášovi na beton. Super fotbálek, potřeboval bych se takhle vyblbnout častěji.

V pátek nemůžu z Bástru odjet bez promilí v krvi :D. Takže jsem po fotbálku zašel za mámou hodit rychlou sprchu a pak vyrazil na sraz na Ečerku. Pár klasiků už bylo na místě. V Albertu jsme nakoupili nějaký pivka a nealko k flašce hruškovice, se kterou na nás čekal zbytek na prýglu. Zavzpomínal jsem na „starý“ časy v Bástru; venku s flaškou chlastu. Jó, zatímco ostatní to mají každej pátek, ne – li častěji, já jsem rád, když se takhle slezem jednou za měsíc. A možná mi to i stačí. To nikam nevede…

Každopádně jsem si večer maximálně užil a po dopití poslední kapky jsem jel rozjezdem domů. Klára byla dnes s Gitou na její rozlučce se svobodou, přišla až kolem 5 ráno, to už jsem spal :).

Ani opilej nezapomínám na focení :D

Sobota

Až dneska jsem poprvé viděl letošní ohňostroje. A jak jinak, než přes hledáček foťáku :). Na místě jsem byl přes 2 hodiny dopředu. Ohňostroje jsem dneska fotil poprvé, takže to bylo spíš pokus – omyl. Ale pár fotek se myslím aspoň trošku povedlo. Hlavně že mě to bavilo :). Ohňostroj byl jinak skvělej.

Ohňostroj Ignis Brunensis 2013, Švýcarsko Ohňostroj Ignis Brunensis 2013, Švýcarsko Ohňostroj Ignis Brunensis 2013, Švýcarsko

Koukněte i na video, jakej to byl mazec :):

Neděle

Stejně jako já, tak za Klárou do práce přišla Sisi s mamkou. Dneska byl další den, který jsem strávil U Kalvodů na notebooku…

Sisi s Klárou Sisi s Klárou

Že mi dáte lajk? 😉
24. týdeníček – velké věci z mého týdne
22. týdeníček – velké věci z mého týdne