Jsem nemocný

41. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne

 Velké věci z mého uplynulého týdne (6.10. 2014 – 12.10. 2014). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.

« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Kdyby moji zaměstnavatelé četli tento blog, dávno by věděli, že je nemám rád. V pondělí nejvíc.

S koncem roku přijde i konec Gostolu, už se nemůžu dočkat. Kdo ví, co bude potom, ale nemůžu se zdržovat tam, kde se mi nelíbí.

Úterý

Po dlouhé době jsem vařil burgery. Byly stejně dobré, jako před rokem, kdy jsem napsal tento recept.

Jíme burgery

Večer jsme koupali to naše divoké zvíře. Smrděl totiž.

Koupání pejska Koupání pejska

Středa

Ráno mi bylo ještě dobře, ale kolem poledne si mi udělalo zle. Myslel jsem, že je to z práce, ale nebylo 😀 . Mám chřipku. Tak dlouho jsem uvažoval nad neschopenkou, až přišla sama. Ne že bych měl radost z nemoci, spíš mám radost nad časem, který díky tomu budu mít. Nemyslím si, že bych musel pořád ležet. Zítra zůstanu doma a vyležím se.

Čtvrtek

Ležím, piju jeden čaj s medem za druhým a léčím se. Mám teplotu a na práci ani pomyšlení. Odpoledne jsem zjišťoval, co že to máme vůbec za kanály v televizi. Objevil jsem pořad Horalové na History Channel. Vypráví příběhy o životě několika rodin v drsné horské přírodě.  To je něco pro mě. až mi bude dobře, stáhnu si celou sérii.

Jsem nemocný

Pátek

Za dva dny jsem posmrkal 300 metrů toaletního papíru 😀 . Nos mám jak feťák. Pokud mi nebude líp, půjdu v pondělí k doktorovi. Klára mi donesla léky, tak střídám Panadol s Paralenem. Alespoň zítra musím být v pohodě, jedeme totiž fotit do Vyškova. Koukáme na starý díly Kriminálky Las Vegas s Gilbertem Grissomem.

Gilbert Grisson v Kriminálce Las Vegas

Sobota

Jedeme fotit do Vyškova! Po dlouhé době se taky uvidíme s babičkou a sestřenicemi Katkou a Áňou 🙂 . Babička nás pohostila, na oběd vařila špagety a výbornou buchtu.

Po obědě jsme šli fotit. Prvně do parku Smetanovy sady, kterým protéká řeka Haná. Takovej spíš větší potok řekl bych 😀 . Kdybych nebyl nemocnej, uvažoval bych i o fotkách v řece. Třeba jindy. Na náměstí jsme si v komunistické kavárně objednali kávu s sebou. A taky výbornou čokoládu s oříšky. V zámecké zahradě jsme taky udělali pár fotek.

Focení Vyškov Focení Vyškov Focení Vyškov

Taky babička se nechala vyfotit s holkama 🙂 .

Áňa, babička, Katka

Nastoupili jsme do vlaku a vylezlo sluníčko. To je klasika. Celý den pod mrakem a vyleze až schovám foťák. Když u nás byl na návštěvě Ica, zmínil se o filmu Zmizelá, na kterém byl v kině. Ve vlaku jsem si na to vzpomněl a hned zarezervoval vstupenky do kina. Na dnešní večer. Ještě jsme napsali Radkovi, který půjde s námi. Z nádraží jsme šli rovnou do Špalíčku.

V kině ve Špalíčku

Z filmu jsem byl nadšenej. Splnil mé očekávání mysteriózního thrilleru. Přesněji chytrého, rafinovaného, napínavého, s přesností natočeného mysteriózního thrilleru s námětem, který je všem blízký. A navíc s Benem Affleckem v hlavní roli. Na konci filmu jsem seděl s otevřenou pusou. Doporučuju.

Domů se nám nechtělo. Dostal jsem příležitost vyzkoušet starý dobrý způsob léčby – alkoholem. Vláček ve Výtopně se u nás párkrát otočil.

Ve Výtopně s vláčkem Ve Výtopně s vláčkem

No, na to, že bych měl ležet v posteli a léčit se, to byl docela vydařený den 🙂 .

Neděle

Volby do zastupitelstev obcí vyhrálo ve středu Brno hnutí Žít Brno s Hollanem v čele. Onderka a komunisti jsou tedy na čtyři roky mimo hru. Myslím, že bude sranda a začíná mě to trošku zajímat.

Mezitím, co Klára uklízela, já fotil produktovky. Kdyby někdo měl zájem o nafocení zboží na eshop, stačí napsat. Jsem levnej a nekoušu 😛 .

Klára vysává Victorinox climber Samsung S3 mini Náramek Swarowski Reklamní nůž Sirky

Že mi dáte lajk? 😉
42. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne
40. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne