Nejisté čekání

4. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (20.1. 2014 – 26.1. 2014). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.

« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Moje dnešní ráno (6:41).

Forestovo ráno

Od rána celej den prší. Je 6 °C. Ještě pořád je ráno tma, když jdu do práce. Po cestě moc lidí nepotkávám. Většinou jsou to ti samý cyklisté, co jedou do práce. I v mrazech.

Ranní deštivá cesta do práce Ranní deštivá cesta do práce

Po práci jsem šel na pizzu a pracoval na grafickém návrhu letáčku na veletrh SALIMA. Odpoledne bylo stejně hnusně, jako ráno. Potkal jsem jen kachny.

Kachny u řeky

Kachny u řeky

Finální verze letáku:

Letáček na veletrh SALIMA 2014

Pak jsem zašel na dvojku Dornfeldera do Kapky. Hráli Depešáky.

Po příchodu domů jsem se těšil do postele. Místo toho jsem se dost pohádal s Klářinou mámou, padlo pár ostřejších slov, kterých ale nelituju. Já si prostě nenechám kecat do života a srát na hlavu ani od „přirozené autority“, jako by měla být Klářina máma. Já to mám totiž v hlavě srovnaný. Dopadlo to tak, že jsme jeli spát do Líšně. Takže jsem se do postele dostal kolem pů 3 a za pár hodin vstával do práce… Ale za to s čistým svědomím 🙂 . Další zkušenost, která se jednou bude určitě hodit.

Nejisté čekání Cesta

Úterý

Poslední dobou si víc všímám architektury kolem sebe. Víc koukám nahoru a zjistil jsem, že jsem do teď o hodně přicházel. Třeba tento baráček, jakoby tam vůbec neměl být.

Starý dům na Francouzské Starý dům na Francouzské Starý dům na Francouzské

Středa

Zase jsem pokukoval 😉 .

In vino veritas In vino veritas

Čtvrtek

V práci jsem skoro celej den dělal pozvánky na veletrh SALIMA.

SALIMA 2014 - Svět pečení

Odpoledne jsem jel do Bástru za babičkou a dědou a pak pracovat a spát nahoru za mamkou.

Čertík Děda s kočkou Čertíkem

Ty prsty normálně nemám tak křivý 😀 .

Moje pracovní morálka

Pátek

Dneska jsme měli na chvilku Agnes! Viděli jsme se po moc dlouhé době a oba jsme měli stejně velkou radost. Pořád něco povídala 😀 .

S Agnes S Agnes S Agnes

Mamka se Agnes bála, ale uplatila ji miskou masa 😀 . Tomuto říkám povedená momentka 😀 .

Nejlepší momentka

Se ségrou jsme se haluzově potkali jak při cestě do Bástru, tak při vracení Agnes. Večer jsme chvilku koukali na Pottera a pak jsem pracoval. Dneska jsem měl jet s taťkou na střelnici a zítra s mamkou na zabíjačku. Nakonec jsem nejel nikam.

Harry Potter v televizi Ségra s králíkem

Sobota

Od rána je venku překrásný počasí. Sice mrazivo, ale svítí sluníčko 🙂 . Vstávali jsme brzo, ségra jela za tátou a mamka s Milanem na zabíjačku.

Bystrc Černého Danny s králíkem

Poprvé v životě jsem dneska pekl chleba 😀 . Dlouho mě to lákalo a dneska jsem se do toho pustil. Po čtyřech hodinách pečení na mě vypadlo něco, co se chlebu vůbec nepodobalo 😀 . Nepovedlo se. Asi jsem měl moc řídké těsto a nenakynulo, jak mělo. Nevadí, brzo to zkusím znovu 🙂 .

Domácí chleba - ingredience Forest peče chleba Nepovedený chléb

Dneska by byl hřích, nejít ven aspoň na chvilku. Šli jsme na menší procházku za prasata, pro pár kešek. Bylo prý -11°C. Zmrzlí si to kráčíme lesem a před námi najednou oheň 😀 . V pohodě, říkám si. Zastavíme se, ohřejeme a půjdeme dál 🙂 .

Cesta v lese Oheň uprostřed lesa Oheň uprostřed lesa

Taková maličkost a jakou radost mi to udělalo 🙂 .

Já u ohně

U Farinovy zatáčky byla první keš, u Dubu trojáku další.

Farinova zatáčka Brno Dub troják Našel jsem keš a travel bag!

Toto místo mě nadchlo. Působí tak pozitivně, až jsem dokonce na chvilku přestal věřit, že jsem v Brně, pár desítek metrů od dálnice…

Na mýtině

Vysoký V lese

Už delší dobu chci dát dohromady fotky z mýho mládí. Dneska jsem pro to udělal první krok. Vytřídil jsem fotky, které chci oskenovat. Je jich trošku víc, než jsem čekal. Nedalo mi to a musel jsem vyfotit i pár zátiší.

Zátiší z fotek a negativu Zátiší z fotek a negativu Zátiší z fotek a negativu Zátiší z fotek a negativu Zátiší z fotek a negativu
Zátiší z fotek a negativu

Neděle

Dneska bylo snad hezčí počasí, než včera. Ale o to větší zima. Jel jsem za Terkou do Líšně na procházku. Vzali jsme Bada a šli ke kostelíku. Bad se nerad fotí, ale chvilku to vydržel 🙂 .

Bady s Terkou Badyček Badyček Badyček u kostelíku v Líšni

Terka fotila na analog se sklíčkem od Carla Zeisse.

Badyček a já Soustředěný na focení :D  Bady

Slunečný zimní den

Moc jsme se nasmáli, jak Bady neposlouchá a nechce nám pózovat 😀 .

Bady běží Terka s Badym Bady neposlouchá Bady zíve

Terka

Přesně takový procházky a výlety mám rád. Něco vyfotím, pokecám, maximálně využiju parádní počasí a mám na co vzpomínat 🙂 . A dneska jsem navíc vymrznul 😀 .

Bady běží o život

Edit: Málem bych zapomněl na Mužíčka! Ten se loudal po střechách.

Mužíček na střeše

A ještě přidávám společnou Terku s Badem 😀 .

Bady a Terka

Že mi dáte lajk? 😉
5. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne
3. týdeníček 2014 – velké věci z mého týdne