7. týdeníček – velké věci z mého týdne

Velké věci z mého uplynulého týdne (11.2. 2013 – 17.2.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.
« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

Pracovní pondělí. Radost mi dělá OVERKWERK.

Lástko za poslední týden

Úterý

Po práci mi největší radost udělal gulášek :). Po dlouhé době jsem se dostal z baráku a zrovna sněžilo.

Gulášek s cibulkou Po dlouhé době napadl sníh Po dlouhé době napadl sníh

Středa

Ráno jsem jel pracovat do knihovny. Ozval se mi kamoš, jestli nechci dva lístky na dnešní zápas Komety s Plzní. Tak jsem to vzal, paráda 🙂 Kolem oběda jsem si odskočil pro dvě kešky a pak šel pro Kláru. Měli jsme asi dvě hodiny čas, tak jsme šli do Vaňkovky na jídlo a taky jsem si koupil nový boty. Na 17 hod jsme valili k Rondu, vzali permice a šli fandit. A vyplatilo se, Kometa zázrakem prolomila 8mi zápasovou smůlu a konečně vyhrála. Sice na nájezdy, ale 2 body se počítají :).

Tento šílenec hrál v dešti Keška u Městského divadla Moje nový boty Moje jediný foto ze zápasu

Čtvrtek

Po práci se mi podařilo vyluštit jednu mysterku, jak jsme se pro ni za tmy vydali. Nakonec byla naše cesta odměněna nálezem. Jo a šel s náma i vobluďák Bimbo!

Bimbo není pes Klára a Bimbo Klára loguje nález Pohled na Brno z Hádů Cedule u vstupu do lomu

Pátek

Zbylo nám zrní od potkánků, tak jsem jej nasypal na balkón ptáčkům a během chvilky tam byla první kosice :). Odpoledne jsem šel se Staffym pěšky k Lloydům. Našli jsme pár kešek.

Kos zobe zrní Kos zobe zrní Keška v trubce Krásná keška v krmítku pro ptáky

Sobota

Se Staffym jsem jel do Jundrova na geovýlet. Našli jsme celkem 4 kešky: tradiční, multi, mystery i wherigo. Pěšky jsme šli z Jundrova na Svoboďák, v Mekáči si dali číze a šli pěšky k Lloydům pro Kláru.

Staffy a geocoin 10 Pohled na Staffyho ze stromu Jedna stage wherigo cache na stromě Finálka wherigo cache Finálka mystery cache Staffy je poslušnej v kuchyni Jehněčí stehýnka?

Neděle

Dopoledne jsme šli se Staffym pěšky do Maloměřic. Našel jsem jednu multinu. Doma jsem uvařil oběd, trošku popracoval a odpoledne sledoval zápas Komety s Vítkovicema. Hrůza. Prohráli jsme 3:5. Večer to vidím na Sinister.

Staffy má radost Staffy zvedá nožičku :) Utíkej Staffy honem! Ten pes nemá rád pneumatiky Štěkej! Štěkej! Trhej Staffy! Kamarád za plotem Maloměřický komín Těstoviny s omáčkou se slaninou a rajčaty Hokej: Brno - Vítkovice

Že mi dáte lajk? 😉
8. týdeníček – velké věci z mého týdne
6. týdeníček – velké věci z mého týdne