Ve vinárně Poslední kapka

42. týdeníček – velké věci z mého týdne

 Velké věci z mého uplynulého týdne (14.10. 2013 – 20.10.2013). Všechny nejsou doslova velké. Ale pokud si člověk dokáže užívat maličkostí, tak i nepatrná  chvilka ze života stojí za zmínku.

« Zobrazit všechny týdeníčky »

Pondělí

S Klárou jsme večer zašli do mé oblíbené vinárny Poslední kapka. Byla tady poprvé a líbilo se jí tady stejně jako mně. Škoda, že prý ji mají brzy zavřít…nadobro. Dali jsme si čtyři sklenky Dornfeldera (jedno z nejlepších vín co jsem kdy pil),já dokončil nejnutnější práci a jeli jsme domů.

Ve vinárně Poslední kapka

No není to tady útulné?

Ve vinárně Poslední kapka

Úterý

Hromada práce, že se z domu nehnu. Snad můžu prozradit, že pracujeme na projektu www.albiherny.cz. Více prozradím až budeme zase o krok dál ;).

Středa

Do večera jsem pracoval u Kláry v práci. Žádná životní událost se dnes neudála. Ale den jsem si užil i tak. (pssst, Mužíček byl se mnou taky! :)).

Mužíček válí tácek

Předpokládám, že mě Klára zabije, až tady uvidí tuto fotku. Takže pokud dlouho nevyjde 43. týdeníček, víte proč :D.

Byla unavená po práci, ale na druhou stranu mám s ní mnohem horší fotky :D. (Tak teď mě zabije na 100 pro).

Klára unavená po práci

Čtvrtek

S Mužíčkem jsme dneska kávovali doma. Řeknu vám, chtěl bych se někdy koupat v kávě. To je asi dost šílený, ale jednou na to přijde řada.

No jenom se podívejte, jak se to Mužíčkovi líbilo.

Mužíček v kávě Mužíček v kávěMužíček v kávě

Pátek

Odpoledne jsem šel roznášet letáky pro našeho klienta. Podzim je v plném proudu, po cestě jsem potkal spoustu krásných míst.

Jedním z nich je tato podzimní lavička.

Podzimní lavička

K večeru už Mužíčka bolely nohy, musel si odpočnout.

Mužíček odpočívá

Po 20 hodině jsme přišel domů a čekal na Kláru. Asi hodinu před tím, než měla končit v práci mi napsala, že má hodně lidí a proto možná bude končit později. Ale že mi dá vědět. Za hodinu jsem jí volal, jak to teda vypadá. Nezvedala to. Super.

Šel jsem teda čekat se psem, jestli nepřijede rozjezdem. Nepřijela. Tak volám znovu. Zase nic. Za půl hodiny mi volá, že mi volala, ale nemohla se dovolat (zajímavý) a že už čeká na rozjezd. Jenže dalším rozjezdem nepřijela. Tak jí volám, zvedne to a poznávám, že je opilá. Takže se mi potvrdilo, co jsem si myslel. Prostě se na mě vykašlala, nedala vědět a šla chlastat.

Hodně mě to nas*alo. O to víc, když jsem ještě musel uklízet záchod (prý dvě vodky).

Vím, jsem parchant, když sem tuto fotku dávám. Hold, kdyby to neudělala, tak to nevyfotím a nedám sem ;). (příště se třeba rozmyslí, než mi začne lhát a vymlouvat se, co Kláro?)

Vyslechl jsem si několik nadávek a musel fotku smazat. Takže to zabralo ;).

Sobota

Dneska jsem pokračoval v roznášení letáků pro Nový Tuzex. Už zbývá rozdat asi jen 2500 :).

Letáková akce Nový Tuzex

Neděle

Dneska balíme! Oficiálně začínáme balit a chystat věci na stěhování. Už se nebudeme mačkat v malým a jdeme do velkýho bytu. Ještě sice nevíme kdy, ale bude to snad do týdne. Bude to do Černovic. A nebudeme sami :). V bytě s námi bude Sisi (Klářina sestra, foto) a její čivavák Mates (foto). Těším se.

Forest balí na stěhování

Děkuji všem, kteří věrně dočetli Týdeníček! Komu se líbil, může mi hodil lajk na FB, sdílení je sexy ;).

Přeji hezký nadcházející týden :).

Že mi dáte lajk? 😉
43. týdeníček – velké věci z mého týdne
41. týdeníček – velké věci z mého týdne