Lloyd’s – Nová restaurace v Brně

Již brzy si milovníci dobrého jídla přijdou na své i v Brně. Na ulici Štefánikova se již pravděpodobně začátkem února otevře nová restaurace Lloyd’s. Její chloubou je typický staroanglický styl a je to znát nejen na vzhledu a vybavení. Pokrmy se budou soustředit především na italskou, anglickou a v neposlední řadě českou vytříbenou kuchyni. Zákazníci si budou moci vybírat nejméně ze dvou pokrmů obědového menu každý všední den.

Trocha historie restaurace Lloyd’s

Historie sahá do Anglie 17.století, odkud restaurace čerpala myšlenky na výbavu celého interiéru. Jako první byla pojišťovna: britská loď Fidentia začala ukládat peníze do fondu na případné ztráty lodi na moři. Postupemm času z toho vzešla první pojišťovna Lloyd’s, která se stále řadí mezi 10 největších na světě.
Opravdu unikátem jsou dva funkční kyvadlové stroje viditelné z ulice Štefánikova. Restaurace má k dispozici cca 70 míst a je rozdělená na dvě části. Prosklená zimní zahrada je vhodná pro pořádání rodinných oslav (i nejmladších – k dispozici je přebalovací pult), rautů, večírků, projekce na LED televizoru o úholpříčce 132″ atd.
Točí: Svijanský máz, Pilsner Urquell; kofola a točený Birell

Restaurace Lloyd’s mimo jiné poskytuje

projekce sportovních přenosů
míchané nápoje
kávu Vergnano
humidor s doutníky pro opravdové fajnšmekry
nezapomenutelnou atmosféru

Informace o restauraci Lloyd’s

Restaurace Lloyd’s
Štefánikova 64 (mapa)
612 00
Brno

Po-Ne
10:30 – 23:00*

Fotografie interiéru restaurace Lloyd’s

 

Slovo na závěr:

Jsem přesvědčen, že restaurace Lloyd’s zaručuje opravdový gastronomický zážitek.
Pokud si chcete pochutnat a zároveň pořádně najíst v bezkonkurenčním prostředí, doporučuji na tuto restauraci nezapomenout a určitě se přijít přesvědčit.

Že mi dáte lajk? 😉
Nová držitelka světového rekordu ve vzpírání je 13letá dívka
Matrix Music