Obsah lékárničky na cesty

Lékárnička na cesty pro turisty – co do ní?

Často jezdím do přírody a díkybohu jsem lékárničku nikdy nepotřeboval. Uvědomil jsem si, že jednou tomu tak být nemusí. A raději těch pár desítek gramů navíc ponesu, než abych ji potřeboval a neměl u sebe. Nemusím ji totiž potřebovat jen já, ale i ostatní. Člověk nikdy neví, co se může stát.

Co taková lékárnička na výlety obsahuje?

Obsah malé lékárničky:

lékařský materiál: náplasti s polštářky, izotermická folie, trojcípý šátek, škrtící obinadlo, elastický obvaz, obvaz klasický, cívka náplasti, cívka náplasti proti puchýřům

léky: desinfekce ve spreji (Septonex), na průjem (černé uhlí, Smecta), na horečku (Paracetamol), proti bolesti (Ibalgin, Tramal – pouze extrémní případy), na bolest žaludku (Endiaron), alergická reakce (Analergin), oční kapky, mast na hnisající rány (Ichtoxyl), na puchýře/spáleniny (Septonex zásyp), při poštípání (Fenistil gel)

doplňky: sterilní rukavice, nůžky, pinzeta, jehla, žiletka, zavírací špendlíky, injekční stříkačka, sekundové lepidlo, hroznový cukr

Vše pečlivě zabalené v nepromokavém obalu a poté v pevné kapsičce (já v bazaru koupil ledvinku za 20 Kč). Plus návod na použití, nebo ke každému léku napsat k čemu slouží.

Že mi dáte lajk? 😉
Květináč ze starého okrasného košíku
Jednoduché dřevěné krmítko pro ptáčky